isetegija
isetegija
Heidest heegeldatud kott
On kaks asja, millede tegemist ma naudin üle kõige: sallid ja kotid! Nende puhul saab lasta fantaasial lennata ja ei ole mingeid piire Trika suur heidest kotitegu pani mul ka näpud kihelema, et vaja see heidekoti asi ka ikka ära proovida! Tumeroheline oli mul kodus olemas, heledamat ostsin juurde ja heegeldasin
1x sammastega ja heie jooksis kahekordselt - tundus justkui kindlam.
Valmis sai selline asi:Tasku heegeldasin eraldi ja õmblesin enne pesumasinasse minekut koti külge. Traageldasin tugeva ja libeda heegelniidiga tasku nurgad ja klapi ka koti külge,
et kuskilt midagi krässu ei vanuks! Pesumasinasse läksid kott ja padajapüüri sisse pandud lehed 60C juures, pikk pesu ja tsentrifuug 700 pealt 400 peale.
Veidike passimist (õnneks tuli telekast "Lost") ja saingi koti kätte. Lehed olid muidugi kõik padjapüüri seest välja ujunud, aga ei sest miskit hullu!
Kott oli pesus kenasti käitunud! Ei mingeid kortse ja heegelniit tuli ka kenasti natuke tirides tasku küljest lahti. Täna võtsin tööle kaasa rohelised pärlid ja litrid, tikkisin veidi ja sain õhtuks sellise koti valmis:Peale selle sain veel mitmele töö juures käinud kliendile seletada ja õpetada mis on heie ja kuidas vanutamine käib. Panen siia ligikaudu selle lehe mustri, mis mul rohelise koti peal on.
See on selline alus, mida mudides saab erinevaid lehti teha. Lehevarre võib veel kinnissilmustega ka üle teha.
Susa
isetegija

e-mail: isetegija(ät)isetegija.net

Copyright© 2005-2007 isetegija. All rights reserved.