isetegija
isetegija
Inglid

Alustad inglit peaosast, ehk siis muster A. Ringiks tegin 4 õhksilma ja need kastikesed on kinnissilmad. Heegeldad need 4 rida ära ja siis tagurpidi 4-st esimeseni - et tekiks see pisike peanupp. Siis võid soovi korral pea vatti vms täis toppida. Mina ei pannud sinna midagi - hoidis isegi ilusti. Edasi läheb muster B. alustad jälle kastidest kinnissilmadega kohe pea otsa - eraldi ei heegelda midagi! nüüd tulevad tingmärgid, mida peaks jagama kui üldse midagi heegeldanud oled :) Kuni reani 14 ja 15 - seal on kaarekesed, mis tähendavad jälle kinnissilmi - aga...! Need kinnissilmad heegeldad omavahel kokku! Kaks äärt niimoodi kokku, et tekiks see tiivatoru - pildilt vaata! Kui tiivad on kinni heegeldatud, läheb edasi muster C. 15.rea aasad on C mustri juures uuesti ära toodud, et näidata mille külge seeliku osa sambad tulevad. Kriipsuga nool on tiivaalune ühenduskoht, needsamad nooled on olemas ka mustril B - sealt on näha kuhu need sambad 16. reast käivad. No ja siis läheb nii kui mustrilehel näidatud.

Kirjutan üle seda, et B mustri juures 14 ja 15 rea kaarekesed tuleb kokku heegeldada vaid neist kohtadest kus on nooltega tähed a ja b. Ehk siis kaenla alt kokku. Peosa võib suurendada nii, et heegeldad 4. rea kinnissilmi mitu ringi - täpslet niipalju kui suurt pead tahad.

Vormimise koha pealt - mina tegin hästi kange suhkruvee ja leotasin inglid seal läbi. Võtsin märja ingli välja, panin näpuvahel tiivad korda ja tõmbasin siis seelikuosa ümmarguse põhjaga morsiklaasi peale. Venitasin seal veidi ja tõstsin siis peast kinni hoides sinna teki peale kuivama - nagu pildil nad seisavad.

Suhkruvee retsept: 1/3 klaasi suhkurt ja 2/3 vett. Hästi kõvad ja korralikud tulid!


Susa
isetegija

e-mail: isetegija(ät)isetegija.net

Copyright© 2005-2007 isetegija. All rights reserved.