isetegija
isetegija
Pärlitest ja traadist ehtedVabandan, et inglisekeelsed tekstid peal on, postitasin inglisekeelsesse foorumisse ja üldse ei viitsi eestikeelseid peale panna.

<- Minu träni padja peal!
Niisiis.. Tiimarist peenikest traati 19.90, 4½mm vardad, Tiimarist pisikesi helmeid umbes 160tk ning võlts-merevaiku vanast kaelakeest umbes 40tk. Panin kõik helmed suvalises järjekorras traadi otsa, lõin vardale 35 silmust (liiga palju kahjuks!) ja kudusin mõned read kuni helmed said otsa.
Ja just niimoodi laiusesse, et valmis käevõru ääred jääksid ühtlasemad. Kudusin koguaeg parempidi. Pärast õmblesin üleliigse traadiga kokku. Ise olen mega rahul sellega ja kannan koguaeg. Natuke suur on ja venib hästi aga kuna see on traadist, siis saab teda ilusti käe järgi vormida!

Nii, nüüd nööbikarbi kallale! Üks must 4 auguga nööp aluseks, tamiili, 3 suurt ja 3 väikest võlts pärli, nende otsa 3 väikest ning 3 suuremat musta helmest ning veel 8 suuremat helmest mis välja ei paista aga toetavad seda nööbi roosi. Veel üks uhkem nööp, 2 sinist pärli ja sinna otsa 2 valget helmest. Traageldasin siis kuidagi kokku, nüüd veel vaja alusele liimida millegagi aga sellega kiiret veel pole ja midagi arvata ka veel ei oska sellest prossikesest.Ja nüüd siis eesti keeles ka:

crazy
isetegija

e-mail: isetegija(ät)isetegija.net

Copyright© 2005-2007 isetegija. All rights reserved.