isetegija - õpetused
isetegija

Ürituste ja kokkusaamiste üldkokkuvõtte vaatamiseks kliki pilti:


2007

Sünnipäevapidu
Septembrikuus täitus 2 aastat isetegija loomisest. Kuna 21. september oli tööpäev, siis otsustati seda sündmust tähistada nädalavahetusel. Sellest kujunes seni rohkearvuliseim kokkusaamine - tuldi nii laste kui tervete peredega. Paljudele oli see üldse esimene silmast silma kohtumine teiste isetegijatega.
Suvepäevad
Hiiumaa on suuruselt (989 km²) teine saar Eestis Saaremaa järel. Valdava osa Hiiu maakonnast moodustab Hiiumaa saar. Vahtrepa on küla Hiiu maakonnas Pühalepa vallas. Nii väidab Vikipeedia. Sellest isetegijatele ei piisanud - võeti vastu otsus mälu värskendada ning oma silmaga nii saar kui saareelanikud üle vaadata. Mõeldud - tehtud!
Suur pärlipäev
Sellel lumisel pühapäeval viis tee taaskord Linnupessa. Ikka rõõmus tuju ja näputöö ühes ja mitte ainult. Laual olid Tshehhist saabunud pärlid, mis foorumirahvas ühiselt tellinud oli ja nüüd oli vaja need uutele omanikele laiali jagada.

2006

Harjumaa isetegijate aastalõpu-kokkusaamine
Tallinna ja Harjumaa isetegijatel on juba tavaks saanud koguneda iga kuu kolmandal pühapäeval. Rahvast kogunes seekord pea poole rohkem kui tavaliselt, igaühel rõõmus tuju ühes ja näputöö kotiga kaasas. Laual olid jõulumaiused, põlevad küünlad tekitasid mõnusa ja rahuliku meeleolu.
Jõulupidu peeti maha Tartus
Kui sa kolmandamal detsembril juhtusid Tartu linnas nägema siinsetelt avataripiltidelt tuttavaid nägusid ja ei saanud aru, mis toimub, siis nüüd oled mõistmisega lootusetult hiljaks jäänud ja peo maha maganud.
Pärlitööde õpituba Haapsalus
"Ma siin lihtsalt mõtlen tollele õpitoale tagasi! Oli hetki, kui oli täielik vaikus, ainult tangid kolksusid vastu lauda... Ja kui tegijate pilke vaadata, siis oli kõigil silmis selline sügav süvenemine. Kohvipausi ajal tutvuti üksteisega, räägiti kõigest - foorumist, jõulupeost, käsitööst ning muidugi ka pärliloomadest ja traatimisest."
mdm beadalot
Jõgeva villavabrikuga tutvumas
Oktoobrikuu kolmeteistkümnendamal päeval nähti pisikest gruppi meie isetegija rahvast ühes väikeses Eesti linnakeses, mis on tuntud selle poolest, et linnas pole ainsatki kirikut. Meie sealviibimise eesmärk ei olnud aga selle väite tõestamine või ümberlükkamine.
Linn, millest käib jutt, on loomulikult Jõgeva ...
isetegija.net sai aastaseks!
Et kõik algusest peale ära rääkida, nagu oli, siis tuleb alustada sellest, et mõtlesime teha ühe pisikese isetegija foorumi sünnipäeva. Mõtlesime, et kui tuleb paarkümmend inimest, on hästi, Paar päeva peale peokuulutuse ülespanemist saime aga aru, et kohe-kohe tuleb leida tunduvalt suurem ruum. Tuli välja, et käsitööarmastajad armastavad ka pidutseda!
Nad said sellega hakkama!
2. septembril toimus Pärnus Lääne-Eesti Isetegijate kokkusaamine, mis leidis aset lahke küllakutse esitanud ja võrratuks kostitajaks osutunud TipTäpi juures!
Järgmisel päeval pajatas lahke võõrustaja: "Väga hea meel oli teiega lähemalt tuttavaks saada ja hakkame siis peagi uut kokkusaamist plaani võtma! Tegelikult võiks afterparty juba täna teha, sest mul on terve Leningradi blokaadi jagu sööki kodus söömata! Nii, et kes tuleb hommikukohvile???"
isetegija 2005-2015 * e-mail: isetegija(ät)isetegija.net
 


MKPortal M1.0 ©2003-2005 - All Rights Reserved