Minu toimetamised
Minu toimetamised
Tahtmine on taevariik, saamine iseasi :)
05 November 2011
Tere! Ma ei ole sügise inimene. Varem läksin kohe närvi, kui mõtlesin, et tuleb jälle see pime, pori, külm, vihm, pime, pori, külm, vihm ... A vot selle aasta sügis on superluks! Soe, mõnus ja üldse armas kuidagi. Ilmselt tundub mulle nii seepärast, et pole veel olnud seda õiget pimedust, pori, külma ja vihma. Või on see ealine iseärasus? Igatahes praegu on mõnus. Mõnuuuuuuuuus!

Olen vahepeal vaikselt nokitsenud. Et minu kallis kaasa on soki-inimene nii ööl, päeval, suvel, kui talvel, siis nendest ei saa kunagi küll. Ja meesterahvale teadupärast pitsilisi sokke ei tee. Noh, muidugi võib, aga kas ta neid siis ka jalga paneb, see on iseküsimus. Ehk siis ainult tudusokid, öösel pimedas, kui keegi ei näe. Kuna sokid on enamasti ühe kujuga, ainult värvid on erinevad, siis panen siia ainult ühed, et ikka tulemust näha oleks.Mulle väga meeldib sokilõngana soomlaste 7-veljestä ja seda toon ma Soomest. On odavam. Mitte, et ma spetsiaalselt sellele sinna järele lähen.

Siis on vahepeal mitu kurku sooja saanud.

Mõlemad sallid on kootud Ragsokarn lõngast. Parajalt jäme ja mõnus. 70 % villa ja 30 % nailonit.

Mõõdult vähe tagasihoidlikum kurgusoojendaja:

Ja lõpuks kolm Arne ja Carlose julekulerit. Mustrid on nende raamatust ja just paar päeva tagasi nägin neid Soome TV hommikusaates pallikesi kudumas ja mõnusat juttu ajamas.(vt. augusti postitust)Olge tublid ja kohtumiseni!.
rl kirjutas @ 04:48 - Link - kommentaarid (3)
053807 külastajat