Minu toimetamised
Minu toimetamised
Tahtmine on taevariik, saamine iseasi :)
22 September 2008
Tere imekaunist esmaspäeva!
Mul on üks tuttav inimene, kes ütleb, kui tal mingi uudis rääkida on, et: kui sina saad, siis sina pea, mina enam ei saa ...
No vot ja mina ka enam ei saa
Minu nädalavahetus oli imeline.
Alustan sellest, et mu kallid lapsed ostsid emale Queeni kontserdi pileti ja saatsid ema nädalavahetuseks Riiga. Nüüd olen tagasi ja ei suuda kuidagi maha rahuneda, sest ... kõik oli SUPER! Ja SUPER! Ja veelkord SUPER!
Queeni suur fänn olen ma terve oma teadliku elu olnud ... ja nüüd on ta siis ära nähtud ka. Loomulikult on neid, kes ütlevad, et Queen ilma Mercuryta ei ole enam see. Ei ole muidugi ja ei peagi olema, aga minu arvates teeb see Queeni veelgi vägevamaks, et nad suudavad sellisena edasi tegutseda ka ilma Freddieta. Kindel, et Freddie vaatab neid sealt ülalt ja noogutab mõnuledes pead. Igatahes on Paul Rodgers neile vääriline partner. Olen neid koos ka varem näinud, aga nüüd nö. elusast peast! Teine tera kohe.
Nooh ja kõik muu sinna juurde: nii palju eestlasi, terve Arena Riga oli kui üks suur eestlaste kants! Ja kui ilus on Riia vanalinn! Läbi sõitnud olen linnast korduvalt, aga viimati niimoodi linnas ringi tuustinud ... issand, siis olin ma ikka hästi noor veel .

Käisin läbi ka kõik käsitööpoed, mis leidsin üles kerge vaevaga tänu sellele, et tegin enne Isetegijas kodutöö ära (aitäh Susa, Urri, Kriuks2, Roheline) ja kõige parem nendest (minu arvates) oli Merkela iela 11 asuv Dzija. Vot sinna soovitan ma soojalt minna ja lähen ka ise kindlasti, kui Riiga juhtun uuesti minema. Ja turult, otse loomulikult, ei saanud ma niimoodi ära tulla, et ei oleks endale ühte nutsakat lõnga ostnud ...
Ja ühe asja sain veel selgeks - ei ole ma ikka heegeldaja inimene. Võtsin ühe näputöö kaasa, et bussis hea nokitseda, aga no ei olnud seda isu ... Kududa oleks rohkem tahtnud .
Pikk jutt sai, aga ma kohe ei saanud ...
Ilusaid asju peab ikka teistega jagama. Onju?

Olge tublid!
rl kirjutas @ 08:30 - Link - kommentaarid (2)
051667 külastajat