Minu toimetamised
Minu toimetamised
Tahtmine on taevariik, saamine iseasi :)
01 August 2008
Ilusat augustikuu algust kõigile!
Meie maja taga olev nisupõld on juba kollane mis kollane ... Ja kui juba kombainid seal mürisema hakkavad, siis on läbi ... No jah, aga ega selle vastu saa, nii et olgem rõõmsad ja hakakem jõuludeks valmistuma. Tegelikult mul juba mõtted käivad küll - kellele peaks sokke tegema, neid pitsilisi, kellele kindaid. Eile läksin pärlitest pöördesse, äkki hakkan hoopis nendega sebima ja vaatan, mis välja tuleb. See mu jaoks täitsa uus teema. Kiisuk, hea inimene, andis selleks veel hoogu juurde

Aga esialgu näitan kahte suvist pluusi.
Eriline lemmik on see kollane. Seljas väga mõnus. Lõng on ostetud Jõgevalt Eha käsitööpoest, Novita Jasmine, kulus 3 x 100 gr, 60 % puuvilla, 40 akrüüli. Muster kuskilt netist ja pakun, et mingist tšehhikeelsest ajakirjast.

Roheline on kootud tahhiiti topi mustri järgi, lõngaks Novita Cottonella. Kulus ... vot ei mäletagi, kui palju kulus, ütleme, et natuke ikka kulus . 54 % puuvilla, 46 % polüakrüüli. Saadud Soomest kirbukalt.
Ma tean, et muster on Isetegijas ka ringi liikunud, aga mina võtsin ta Osinkast ja seal ei olnud autorist sõnagi, lihtsalt üks soovitas teisele. Osinka ongi selles suhtes selline naljakalt mõnus koht, et kui kuskilt enam midagi kätte ei saa, siis nendel ikka on ja vene inimene on selline lahke - jagab heast südamest ja loomulikult tasuta!


Nii. Seekord siis sedamoodi.
Kena nädalavahetust! Meie pere elab seekord Jõgevatreffi vaimus, kuna üks meist on tulihingeline motofänn ja ülejäänud elavad lihtsalt kaasa ja on muidu kenad ja toetavad


rl kirjutas @ 08:00 - Link - kommentaarid (3)
051669 külastajat