Minu toimetamised
Minu toimetamised
Tahtmine on taevariik, saamine iseasi :)
29 September 2008
Tere esmaspäeva!
Üks ütlemata ilus ja tegus nädalavahetus oli! Parasjagu päikest, nats vihma ja palju aias toimetamist .
Käsitööd peaaegu üldse mitte - no ei jõudnud, paar rida kudusin, aga rohkem ei jõudnud ... Ju vist laisk olen. Või saamatu? Mõlemad kokku?

Selle punase liniku lõpetasin mõni aeg tagasi, aga ülesriputamine on erinevatel põhjustel veninud.
Punane ei ole see punane, mis tegelikult (nagu värvidega siin ikka juhtub) ja niidist ei tea ma mitte mõhkugi
Muster ühest vanemast Targu Talitast (2004.a. lõpp?), millest on siin linikukudujate ringis mingi aeg tagasi ka juttu olnud.
Nädalavahetusel püüdsin pildile veel viimased õitsejad aias.
Siit üks hiline sügiskaunitar.
Jõudu!
rl kirjutas @ 07:57 - Link - kommentaarid (7)
22 September 2008
Tere imekaunist esmaspäeva!
Mul on üks tuttav inimene, kes ütleb, kui tal mingi uudis rääkida on, et: kui sina saad, siis sina pea, mina enam ei saa ...
No vot ja mina ka enam ei saa
Minu nädalavahetus oli imeline.
Alustan sellest, et mu kallid lapsed ostsid emale Queeni kontserdi pileti ja saatsid ema nädalavahetuseks Riiga. Nüüd olen tagasi ja ei suuda kuidagi maha rahuneda, sest ... kõik oli SUPER! Ja SUPER! Ja veelkord SUPER!
Queeni suur fänn olen ma terve oma teadliku elu olnud ... ja nüüd on ta siis ära nähtud ka. Loomulikult on neid, kes ütlevad, et Queen ilma Mercuryta ei ole enam see. Ei ole muidugi ja ei peagi olema, aga minu arvates teeb see Queeni veelgi vägevamaks, et nad suudavad sellisena edasi tegutseda ka ilma Freddieta. Kindel, et Freddie vaatab neid sealt ülalt ja noogutab mõnuledes pead. Igatahes on Paul Rodgers neile vääriline partner. Olen neid koos ka varem näinud, aga nüüd nö. elusast peast! Teine tera kohe.
Nooh ja kõik muu sinna juurde: nii palju eestlasi, terve Arena Riga oli kui üks suur eestlaste kants! Ja kui ilus on Riia vanalinn! Läbi sõitnud olen linnast korduvalt, aga viimati niimoodi linnas ringi tuustinud ... issand, siis olin ma ikka hästi noor veel .

Käisin läbi ka kõik käsitööpoed, mis leidsin üles kerge vaevaga tänu sellele, et tegin enne Isetegijas kodutöö ära (aitäh Susa, Urri, Kriuks2, Roheline) ja kõige parem nendest (minu arvates) oli Merkela iela 11 asuv Dzija. Vot sinna soovitan ma soojalt minna ja lähen ka ise kindlasti, kui Riiga juhtun uuesti minema. Ja turult, otse loomulikult, ei saanud ma niimoodi ära tulla, et ei oleks endale ühte nutsakat lõnga ostnud ...
Ja ühe asja sain veel selgeks - ei ole ma ikka heegeldaja inimene. Võtsin ühe näputöö kaasa, et bussis hea nokitseda, aga no ei olnud seda isu ... Kududa oleks rohkem tahtnud .
Pikk jutt sai, aga ma kohe ei saanud ...
Ilusaid asju peab ikka teistega jagama. Onju?

Olge tublid!
rl kirjutas @ 08:30 - Link - kommentaarid (2)
08 September 2008
Tere hommikust!
Ilus nädalavahetus oli. Imekombel ei sadanud isegi vihma (igatahes mitte niipalju, kui tavaliselt!).
Laupäeval käisime seenel ja vastupidi üldlevinud arvamusele, et on ülikülluslik seeneaasta, siis mina väidan vastupidist. Vähemalt selles metsas, kus meie käisime, oli asi ülikülluslikkusest kaugel . No jaa, aga ega igal pool ei saagi palju seeni olla. Noh, et püsiks tasakaal või nii . See-eest saime kena pärastlõuna ja palju ilusaid pilte. Fotograafiks on mu tütar, kellel on head silma selliste asjade tabamiseks. Panen üles mõned piltidest ehkki tegelikult on neid mitu korda rohkem. Sügiseseks meeleolu loomiseks on nad ilusad.

Kena nädalat!


rl kirjutas @ 06:07 - Link - kommentaarid (2)
02 September 2008
Hommik!
Tegin eile paar pilti oma varem valminud sallidest - seda kitsast eelmisel talvel juba kandsin tiba, aga vähemalt on ta mu enda tehtud ja vaja ju näidata ...
Muster pärit soome käsitöötegija Ziina blogist ja tegemist on Keväthuivi mustriga. Mõnus oli teha ja sall sai pehme ja soe. Olen suur soomlaste blogide fänn ja sealt palju materjali leidnud.
Lõngast ei mäleta suurt midagi, kui et oli üpris jäme .
Lõngaks mingi peenem Red Heart ja jälle oli üks mõnus kudumine ja jälle soome käsitööblogidest. Variant Fifi mustri kasutamisest.

Ja et tänane postitus nii süngelt must ei jääks, siis üks pilt sügisesest roosist, mis tegelikult õitses juba suve esimesel poolel, aga nüüd otsustas uuesti proovida. Nimeks Roma.
Ilusat päeva!
rl kirjutas @ 06:24 - Link - kommentaarid (3)
01 September 2008
Ilusat kooliaasta algust!

Täna saatsin oma pesamuna kodust välja. Nüüd kõik lapsed (kokku on neid 3) Tartus.
Aga tublid on nad küll. Edu neile ja kõigile teistele koolijütsidele!

Siit mu salomoni sall õele. Sai suur ja mõnus. Tellija oli rahul ja kui tema on rahul, siis olen mina ka.
Bravo lõng, 100 % akrüüli, kulus 5 x 50 gr, 1,5 nõel.
Nüüd peaks hakkama sokke-kindaid kuduma - talv tulemas!!

Mõtlesin, et näitan, mismoodi havisaba õitseb. See ei ole kindlasti mingi uudis, aga ega see lill eriti usin õitseja vist ei ole


rl kirjutas @ 06:19 - Link - kommentaarid (5)
055700 külastajat