Minu toimetamised
Minu toimetamised
Tahtmine on taevariik, saamine iseasi :)
27 Jaanuar 2012
Tere pärastlõunat!
Telliti müts. Ehk siis pibo. Imestasin ise ka, sest ei ole mina abikaasa peas eales ühtegi mütsi näinud. Noh, aga kui vaja, siis vaja. Mees teab, mis mees tahab.
Et ühevärviline oleks liiga tavaline olnud, siis kombineerisin mustri peale ja valmis ta sai. Inspiratsiooniks kuskil internetis nähtu, palun vabandust, aga ei mäleta, kus. Tean ainult, et norra kudumisblogid olid tookord vaadata ja imetleda.
Ise olen rahul. Nii rahul, et isegi pahemalt poolt julgesin pildistada ja teile näidata
Rahul seda enam, et ei ole ma mitte kõige kibedam käsi mustrit kuduma.
Ja täna!!!! Väljas miinus 10 ja mütsi pähe ei pandud!! Mütsi jaoks pidavat liiga soe olema. Ehk siis ''klassikuid'' tsiteerides: ’’Tule taevas appi!!’’
Lõngad on 7 veljestä sokilõngad. Mütsiks väga head.
Aga õnneks sokid lähevad kaubaks iga ilmaga, mul vaja ainult kududa, neid ei saa kunagi küllalt. Jumal tänatud!


Kohtumiseni!
rl kirjutas @ 14:22 - Link - kommentaarid (11)
09 Jaanuar 2012
Rõõmsat meelt ja nobedaid näppe uuel aastal!
Vahepeal on mõned asjad valmis saanud.
Õele tudusokid. Tema on minu abikaasa moodi tegelane -
kas just 24 h villased sokid jalas, aga külmavares oma külmade käte ja jalgadega on ta eluaeg olnud. Saab sünnipäevaks sokid. Abikaasa arvas küll, et need nüüd küll mingid erilised soojaandjad ei ole, lühikese ''varrega'' ja augud sees. Ja muidugi see roosa värv!!!! No see ei ole mingi soki värv. Nii arvati.
Kuna lapse mütsiteost jäi roosat mehiselt üle (meeltesegaduses olin ostnud umbes 3 mütsi jagu lõnga), siis minu arvates sobis see lõng ideaalselt just sedasorti sokkideks.
Siis ühed pikema ''varrega'' sokid. Need saab kriitik endale.
Tehtud uuest lemmikust (soki)lõngast. 75% villa, 15% polüamiidi.


Ja poolikute sõrmedega klapiga sõrmikud. Uhhh. Neid ei taha hulk aega teha. Paras pusserdamine oli. Muidugi said nad lõpuks kenasti valmis, aga sel talvel ma neid rohkem ei tee. Vot nii. Pildilt paistab, et pöial on ka ’’poolik’’, aga selle ma kudusin hiljem ’’normaalseks’’. Ja need pikad punased küüned ei ole mu omad.

Üks meeleolupilt tänasest päevast. Käisime koertega mere ääres, kuidagi eriliselt mõnus oli. Hehhh … Idüll!!Ilusat talve!
rl kirjutas @ 16:44 - Link - kommentaarid (3)
055700 külastajat