Minu toimetamised
Minu toimetamised
Tahtmine on taevariik, saamine iseasi :)
16 August 2018
Island, vol 3
Just-just, vol 3. Meeldetuletuseks, et vol 1 oli 1,5 aastat tagasi, pool aastat tagasi oli vol 2 ja nüüd siis vol 3. Esimesest on märk ka siin maas, teisest ei sõnagi, sest sel ajal sai kootud tosinajagu sokke. Sokid nagu sokid ikka, ainult et kohalikust ehk siis islandi LettLopi lõngast. Said soojad ja paksud.
Vol 1, 2 ja 3 kõik tähendavad tiba pikemat sealviibimist kui tavaline turismireis. Ja mida üks näputööline teeb, kui on natuke vaba aega, mõni tikib, teine heegeldab, kolmas koob ... Mina olen kolmas - kudusin valmis järgmise lopapeysa. No küll see on üks ütlemata mõnus kudumine, eriti see osa, kui pääsed juba passe osa kuduma ... Eriti uhke ja rahul olen sellega, et sain hakkama nii, et vaatasin pildilt valmis kampsunit ja üritasin mustri sealt välja lugeda. Tegelikult oli see täitsa lihtne, ei midagi keerulist. Tänud Ulvile, kes mind tagant utsitas!


Nagu eelmisel korral oli lõngaks Plötulopi, varras 4,5.

Kudumise ja muu toimetamise kõrvalt sai ka ringi vaadatud ning siiani nägemata paiku avastatud. Üks nendest oli kustunud vulkaan, mille otsa ronisime (purskas aastal 1973, õhkab siiani soojust). Lihtsalt see, millised värvid seal olid, on imeline! Loodus ise on kõige suurem kunstnik, inimestel jagugu tarkust seda austada, hoida ja imetleda.

Ja siis muidugi need nn. villatootjad ise, neid ei väsi iial vaatamast ja imetlemast, igale poole neid jagub ja vahel ei saagi aru, kuidas nad on ja püsivad seal, kus nad parasjagu on ...Kohtumiseni!
rl kirjutas @ 15:54 - Link - kommentaarid (1)
055663 külastajat