Minu toimetamised
Minu toimetamised
Tahtmine on taevariik, saamine iseasi :)
04 August 2011
Heh ... ja vahepeal on jälle (peaaegu) aasta mööda läinud ... Aga vähemalt ma püüan, isegi mingit korrapärasust on märgata ... Aasta ja aasta ja ...
Olen kudunud.
Ja õmmelnud.
Aga mõtlesin, et ei ma neid eksponeerima hakka - padjapüürid, mõned parandustööd, ei midagi erilist ju. Tütar vaatas mind väääääääääääga pika ja kahtlustava pilguga, kui palusin tal villast sokki jalga proovida just siis, kui väljas oli +30 ... Ta vist arvas, et see kuumus on mulle liiga teinud Sokke olen päris mitu paari teinud.
Aga peamine põhjus, miks ma endast üle pika aja märku annan, on siin:
Ja nii ongi, et koon jõulukuule!
Tegelikult pean ma kiitma oma kallist abikaasat - nagu välja tuli, oli ta selle raamatu tellinud juba kevad-talvel ja kätte sain mõned päevad tagasi. Kuna aga oleme puhkamas ja õiget lõnga ei ole käepärast (raamatu jõudsin kaasa haarata!), siis ostsin poest lihtsalt lõnga, sest isu proovida oli hirmsuur ja palun, esimene proov on siin:
Ehkki see on umbes veerand jalgpalli suurust (lõng sai liiga jäme) , olen ma ikkagi niiiiiiiiiiiiiiii õnnelik!!! Aga jääbki huvitav - suured ''julekulerid'', keskmised ja natuke väiksemad. Praegu on lihtsalt suurte kord.

Panen siinkohal lingi, kust neid vahvaid isetegijaid vaadata saab http://www.youtube.com/watch?v=KAdG0IbP3ig. Ei oska ma seda tööle panna, kel huvi saab aadressi kopida.

Olge tublid ja kellel veel puhkust - mõnulege!!
Siinkohal tervitused Pärnusse!


rl kirjutas @ 13:10 - Link - kommentaarid (3)
056032 külastajat