.:KaYeLy käsitööpesa:.
.:KaYeLy käsitööpesa:.
Käsitöö on mõnus hobi
.: MINUST:.
Vanus: 32
Asukoht: Harjumaa, Padise
Tähtkuju: skorpion
Laps: Marken 12a Marlen 6 kuud Merlin 6 kuud
.: POSTITUSED :.
Viimased postitused
Detsember 2016
August 2014
Veebruar 2014
Detsember 2013
November 2013
Juuni 2013
Aprill 2013
Märts 2013
Veebruar 2013
Detsember 2012
Oktoober 2012
September 2012
August 2012
Juuli 2012
Juuni 2012
Mai 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Jaanuar 2012
Detsember 2011
November 2011
Oktoober 2011
September 2011
August 2011
Juuli 2011
Juuni 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Märts 2011
Veebruar 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008



.:ERINEVAD LINGID:.
Jansa pildialbum
Aeti käsitööleht
käsitööd ja õpetused
motiivid ja lillekesed
äärepitsid mustriga
põnevad õpetused
Linikud
heegeldatud asju
linikud
hello kitty
jõuludeks
ottobredesign
pärlikeed
purginaksust õpetused
mustrid-rohelise
ehted
luku panemise õpetus
motiivid
erinevad asjad
picasa igasugust
MariMarikese sokikanna õpetus
jõulukaunistused
heegeldatud lumehelbed
tikandeid jõuludeks
KAYELY EHTEBLOGI
õlasallid
Elann
raindrop shawl
linikuid
ravelry
osinka
socks
mütsi antenni õpetus
ehete meisterdamine
Biscornu
Biscornu õpetus
tikkimis mustreid
tikkimine
picasas mustreid
free crochet patterns
Jewelry
salli mustreid
beebipapu õpetus
freepatterns
pärlitest risti tegemine
Wanessa blogi
picasalink
sallimuster
Picasa
pisike karbi õpetus
beebitekid
kolmnurkne saalomonisõlm
LIINA blogi
Vanaemaruut

.: MEELDIB :.

.: Külastajad :.

283046

.: PROJEKTID 2013 :.
.:BLOGID:.
.: LÕPPENUD TK ja TKV-d :.
30 Detsember 2016
Tervitused ka minu poolt!

Väga väga ammu pole siia enam blogima sattunud ja vahest ikka teiste omi käin lugemas aga minu tegemisi näeb nüüd facebooki lehe pealt.
Soovin ilusat aastavahetust kõigile.

Handmade by Kayely
kayely posted @ 16:12 - Link - kommentaarid

16 August 2014
Tervitused kõigile!
Olen jätnud oma blogikese ikka väga unarusse nüüd kui on võimalik oma töid ja tegemisi näidata facebookis aga lisan siiski oma viimase poole aasta tegemised ka nüüd blogisse.

Mõned suvemütsid lastele.
Foto NAGI's: pizap.com14081808178401
Foto NAGI's: pizap.com14081810556491
Foto NAGI's: pizap.com14081813541351
Foto NAGI's: pizap.com14081815752531

Proovisin lutikette ja lutipaelu teha.
Foto NAGI's: pizap.com14081819570701
Foto NAGI's: pizap.com14081828301751

Mõned kaardid ja rahaümbrikud
Foto NAGI's: P1110487
Foto NAGI's: P1120712
Foto NAGI's: P1110037
Emadepäevaks minu emale, tüdrukute käejälgedega
Foto NAGI's: 10356155_785433204814520_3165302771153963536_n
Rahaümbrikud
Foto NAGI's: P1130586
Foto NAGI's: P1130588
Foto NAGI's: P1130637
Foto NAGI's: P1130641
Foto NAGI's: P1130571
Foto NAGI's: P1130575

Ja lõpetuseks näitan oma printsesse Marlen ja Merlin, saavad 20.08 juba 7 kuuseks, aeg läheb nii kiirelt
Foto NAGI's: pizap.com14032547782532
(pildil 5 kuused)

kayely posted @ 10:10 - Link - kommentaarid (3)

07 Veebruar 2014
Tervitused!
Minu selle aasta kõige suurem isetegemine on kaks printsessi Marlen ja Merlin kes sündisid 20.01.2014 ja kudusin neile ka tekikesed.
Marlen oma tekiga.
Foto NAGI's: P1110275
Foto NAGI's: P1110273

Merlin oma tekiga.
Foto NAGI's: P1110299
Foto NAGI's: P1110293

Foto NAGI's: P1110323
Foto NAGI's: P1110327
Foto NAGI's: P1110328

Muster:
Teki muster
Lõng:
Sweet Baby Batik Design Madame Tricote (karnaluks)
Vardad: nr.4
kayely posted @ 10:22 - Link - kommentaarid (17)

13 Detsember 2013
Mõned jõulukaardid:

Foto NAGI's: P1110011
Foto NAGI's: P1110010
Foto NAGI's: P1110014
Foto NAGI's: P1110001
Foto NAGI's: P1110005
Foto NAGI's: P1100980
Foto NAGI's: P1100982
Foto NAGI's: P1100989
Foto NAGI's: P1100986
Foto NAGI's: P1100992
Foto NAGI's: P1100995
Foto NAGI's: P1100997
kayely posted @ 13:44 - Link - kommentaarid (3)

Tervitused.
Lisan siia ka oma detsembri kuu tegemised
Mõned ehted:
Foto NAGI's: P1100918
Foto NAGI's: P1100925
Foto NAGI's: P1100930
Foto NAGI's: P1100943
Foto NAGI's: P1100933
Foto NAGI's: P1100936
Foto NAGI's: P1100945
Foto NAGI's: P1100960
Foto NAGI's: P1100952
Foto NAGI's: P1100955
Foto NAGI's: P1100964
Foto NAGI's: P1100966
Foto NAGI's: P1100973
Foto NAGI's: P1100977
Foto NAGI's: P1100969

kayely posted @ 13:38 - Link - kommentaarid

17 November 2013
Tervitused üle pika aja!

Mõned sünnipäeva- ja rahakaardid.
Foto NAGI's: P1100900

Foto NAGI's: P1100824

Foto NAGI's: P1100892

Foto NAGI's: P1100834

Foto NAGI's: P1100842
kayely posted @ 14:33 - Link - kommentaarid (3)

21 Juuni 2013
Üks rahakaart ja lihtsalt kaart.

Foto NAGI's: P1100620
Foto NAGI's: P1100624

Foto NAGI's: P1100625
Foto NAGI's: P1100630
kayely posted @ 17:28 - Link - kommentaarid (3)

01 Juuni 2013
Tervitused!
Üle pika aja uus postitus, mõned sünnipäeva kaardid jälle valminud.

Foto NAGI's: P1100504
Foto NAGI's: P1100505

Foto NAGI's: P1100515
Foto NAGI's: P1100520

Foto NAGI's: P1100480
Foto NAGI's: P1100484

Foto NAGI's: 166046_598931336798042_284249461_n

Käekell õele.
Foto NAGI's: P1100489


kayely posted @ 15:04 - Link - kommentaarid (1)

27 Aprill 2013
Sünnipäevakaart emale.

Foto NAGI's: P1100403

Foto NAGI's: P1100406

Foto NAGI's: P1100411
kayely posted @ 11:03 - Link - kommentaarid (2)

14 Märts 2013
Kaks kiisuga kaarti!

Foto NAGI's: P1100330
Foto NAGI's: P1100320
Foto NAGI's: P1100337
kayely posted @ 12:43 - Link - kommentaarid (2)