Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1222908 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
Mai 2011
31 Mai 2011
PÄRLIKEED JA SUVEKÜBAR

Siis, kui on niii kiiired, kuid siiski põnevad ja huvitavad ajad ning käsitöö tegemiseks aega ei jagu, meenutan mõnikord varasematel aegadel tehtut ja muidugi mõtlen ka teile.
Kui aega rohkem, tulen ka siia taas tihemini, aga täna näitan aastaid tagasi tehtud ja emale kingitud käe- ja kaelakeesid. Lihtsad, kuid siiski elegantsed pärlikeed peavad ühe daami ehtelaekas ikka olemas olema. Ja kui hästi sobivad keed erinevate kostüümide ja suvekleitide juurde.

Möödunud suvel heegeldasin väikesele naabri-Kaisale suvekübara. Kaisa katsikukingitusi näitasin oma blogi esimeses postituses.Kübara idee ja mustri eest tänan Sirtsukit.

PÄIKESELISED TERVITUSED TEILE KÕIGILE!
HÕBEVALGE posted @ 19:24 - Link - kommentaarid (6)