Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1224237 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
Veebruar 2011
06 Veebruar 2011
KÕNNIN KOOS KASSIDEGA

Ma õmblesin natuke. Kaks paari sokke ja kaks kassi. Sokitegu käib minul ikka nii nagu alati ja nagu soktoobris. Kiisudega on ka kõik täpselt samamoodi, nagu ülemöödunud kevadel teilegi kirjutasin.
Nüüd õmblesin aga sellised kiisud, kellele on hea sohval või kiiktoolis istudes oma peakest toetada. Ehk siis kass-kaelapadjad.
Selle idee eest olen väga tänulik venna kallile kaasale.

Valged tiigrid :
Valged kassid :
Valged sokikesed on kaunistatud sulgedega, sitside-satsidega ja roosade pärlitega:


Valge edev kiisu :
Tikkisin ise(!) miisule silmad, nina ja suu. See oli niiiii peen ja aeganõudev töö. Järgmisel korral, kui kass silmi ja suud tahab, kirjutan, nagu Sokike, hüva nõu ja abi saamiseks aplikatsioonikuninganna Marmelaadile. Jah.


Kolm päeva tagasi sai Valge Tiigri aastast Valge Kassi aasta. Samal päeval sai minu blogi kolmeseks. Küll on see aeg teie seltsis, armsad isetegijad, ilus ja huvitav olnud. Nii palju positiivseid emotsioone, häid mõtteid ning südantsoojendavaid sõnu ja arvamusi olen teilt saanud. Tuhat tänu selle kõige eest!

VALGUST, SÜDAMLIKKUST, HEADUST JA ARMASTUST KÕIGILE UUEL, VALGE KASSI AASTAL!
HÕBEVALGE posted @ 20:53 - Link - kommentaarid (38)