Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
-----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------
1073870 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
Juuli 2010
29 Juuli 2010
LOOS JA LEHVIK

Täna on see päev, kui toon kabinetist katustel kõndiva mehe paraadsilindri ja peidan sinna 66 sedelikest. Igal sedelil on nimi.
Olen põnevil.
Kohe tuleb minu väikese käsitöökoja uksest sisse kuldnööpidega kuube kandev mees. Marssali valvsa pilgu all võtab ta silindrist ühe sedeli.

Olen sõnatu... Lähen rõdule ja teen pildi. Kõik ongi päriselt nii:

Pitskangast päikesevarju saab endale - le_.li
Õnne ja päikest võitjale ja kõigile, kes selle natuke eksklusiivse kingituse loosis osalesid. Aitäh teile!

Täna on ka see päev, kui tuli idee teha lisaks heegeldatud lehvikule ka pitskangast lehvik. Mõeldud, tehtud. Ostetud lehviku kanga asendasin pitsiga.
Soojal suvel võiks ju iga daami ridikülis selline asjake olla.

SUVESOOJUST JA SÜDAMESOOJUST KÕIGILE JA KÕIGISSE!
HÕBEVALGE posted @ 19:17 - Link - kommentaarid (21)