Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1223127 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
Veebruar 2009
03 Veebruar 2009
Tere isetegijad-käsitöö(huvi)lised!

Nende sõnadega alustasin oma esimest postitust täpselt aasta tagasi. Jah, 1 aasta koos teiega selles toredas seltskonnas.
Isetegijad on justkui head sõbrad ja tuttavad, kelle juurde on hea tulla, teha midagi üheskoos, vaadata pilte ja vahetada mõtteid. Kõigil on ju sarnane huvi - käsitöö.

Rääkides ka täna käsitööst, näitan eelmise postituse jätkuks triiksärke.
Eelmise kevade tähtsündmuseks õmblesin poegadele pidulikud triiksärgid, millel nurkadega püstkraed ja juures särkidega sobivates toonides kaelasidemed, mille lõiked on siin ja sidumise õpetus siin.


Rahul nii tegija kui kandjad.

Loodan, et olles ise saanud teistelt häid ideid ja õpetusi, on keegi leidnud neid ka minu tegemistest.
Suured tänud ütlen Susa'le ,
Lucy'le ja -lola-'le ,
kes minu tegemisi kauni auhinna ja tunnustuse vääriliseks pidasid. Aitäh! Suured tänud kõigile, kes minu blogis külas käinud ja kõigile, kes siia ilusaid ja innustavaid arvamusi on kirjutanud!

PALJU HÄID MÕTTEID JA ILUSAID TEGEMISI TEILE! OLETE ARMSAD!

HÕBEVALGE posted @ 18:06 - Link - kommentaarid (25)