Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1212652 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
August 2021
31 August 2021
TRIPS-TRAPS-TRULL

Üks vahva ajaviitemäng võiks käepärast võtmiseks olla suvel ja talvel või aastaringi. Just selline mõõdult väike, mis mahub ranna-, käe- või koolikotti ning mida sõbraga kahekesi olles igal ajal ja igal pool mängida võiks, kui tuju tuleb.
Näiteks trips-traps-trull!
Selle mängu tegemiseks võtsin ühe väikese olemasoleva kingikoti ja joonistasin koti ühele küljele tekstiilimarkeriga ruudustiku (teisel küljel oli armas aknake). Sellest saigi mängulauad ja pesa mängunuppude hoidmiseks. Nuppudeks korjasin rannaliivalt kümme kivikest, millest viiele joonistasin markeriga ristid ja viiele joonistasin ringid.

Muidugi võib kivikeste asemel mängunuppudeks võtta hoopis kahte värvi nööbid.


Vahva tegu sai üles tähendatud ning ilmus Maalehe nõuandeajakirja Targu Talita värskes numbris (august/september 2021).


Pole kahtlustki, et kui selline mäng juba olemas on, saab mõnigi ootepaus või lihtsalt tore koosolemine lõbusalt sisustatud.

RÕÕMU!


HÕBEVALGE posted @ 09:28 - Link - kommentaarid (2)