Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1212601 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
Mai 2020
08 Mai 2020
ISEMOODI HEEGELDISED

Juba üsna pikka ei olnud ma midagi heegeldanud. Tunded ja tegemised olid teised. Hingelised.
Aga siis, ühel vaikse olemise hetkel võtsin kätte heegelnõela ja -niidid ja heegeldasin. Südamest. Tegevus oli ennastunustavalt meelirahustav. Ja see, mis tuli, oli üks isemoodi asi - siniselilleline kaunistuskate minu auto roolile.
Ja kui juba, siis üks lilleõis ka käigukangi (pisikese kriimuga) nupule. See on ju vana tõde, et defektid tuleb muuta efektideks.Kui te nüüd küsite, et milleks see kõik, siis vastan: puhtalt ilu ja edevuse pärast!
Ning kui mitte igapäevaseks kasutamiseks, siis pühapäeval kirikusse sõites või puhkuse ajal on need heegeldised kindlasti omal kohal!
OLGE TERVED! OLGE HOITUD!

HÕBEVALGE posted @ 16:55 - Link - kommentaarid (2)