Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1212658 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
November 2019
30 November 2019
TORDID BEEBIPOISTELE

Laps on kristall -
ülasvalge helves
Taevast
langenud Maale.

Kes näeb,
see teab:
kes vastutab,
see peab

sulama
südameks.

/Mari Uri/


Sooja südame ja suure ning siira rõõmuga meisterdasime mähkmetest torte. Nii armas on teha kingitusi pisikestele ilmakodanikele.
Kink võib olla midagi ilusat, mis jääb mälestuseks või siis midagi tarvilist ja ilusat, mis kohe marjaks ära kulub.

Esimese tordi tegime koos tütrega tema kolleegi pisipojale ja teise tordi meisterdasime kaasaga meie sõprade pisipojale. Mõlemad torditeod olid täis õrnust ja häid mõtteid ja kahekesi on üks torditegu tõeliselt tore tegu. Nippe ammutasime siit ja rõõmu jagus kõigile.ÕNNE JA ARMASTUST!

Hiljuti astusin sammu moodsasse Instagrami maailma. Ootan teid lahkesti külla instagram.com/unistustes_uitaja/ ja mul on väga hea meel, kui siinse blogi külalised ja isetegijad, kes te samamoodi Instagramis tegutsete, lehvitate või kirjutate mulle. Ikka seepärast, et teid leida oskaksin ja teiegi tegemistest osa saaksin. Aitäh kõigile ning rõõmsate kohtumisteni siin ja seal!

IMELIST ADVENDIAEGA!

HÕBEVALGE posted @ 22:38 - Link - kommentaarid (2)