Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1213301 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
Detsember 2017
20 Detsember 2017
VÕLUV ILU PABERIST JA PABERIL

Tundmust, et õhus ja justkui kõikjal mu ümber on armastust, rõõmu, headust, pühade ilusat sära ja toredaid üllatusi, näen ja kogen igal sammul, igas hetkes. Usun, et kõigi inimeste hinges ja tegudes on kaunil jõuluajal veel rohkem muinasjuttu, siirast hoolimist ja märkamist. Iga saadud ja jagatud naeratus heliseb, kallistustes on niii palju soojust ja öeldud sõnades sädelevat valgust. Jah, nõnda ma tunnen!

Kogu selle helguse ja valguse sees on võluvad ka kõige pisemad mõtted ja meisterdused.
Kas teate, kui tore on pitsäärega koogipaberist kleiti teha?
Minule küll meeldis! Voltisin paberi selle õpetuse järgi kleidiks ning sättisin kleidi ilusaks kaunistuseks paberist kingikotile.

Esimesele kleidile ja kingikotile tuli mõistagi hoogsalt lisa.

Ja kui armsad on paberist liblikad! Need õrnad iludused on mu lemmikkaunistused ja seda nii lambikuplil, toa seinal, õnnitluskaartidel kui ka moosipurkidel (sinna lennanud liblikate tiibadele kirjutan muidugi kõik olulise purgi sisu kohta). Liblikategu on imelihtne ja valmib üks-kaks-kolm, nagu näha ka selles pildiõpetuses ja samuti siin.Kui daamide kingitused lähevad kleidiga kotikestesse, siis härradele mõeldud kingikottidel on kikilipsud. Mind inspireeris see Pinterestist leitud pilt.

Paberist lumehelbed tegin märkmelehekestest umbes nõnda, kuis siin näidatud on. See oli väike vahva vahepala liblikatele, kleitidele ja kikilipsudele.
Kaunistasin kingikotte südamest ja rõõmuga ning kui need valmis said, tahtsin tehtut ja häid ideid teiegagi jagada. Pühad on ju ukse ees ja armas ilupakend igasuguste (ka sünnipäevaks mõeldud) kingituse jaoks on justnagu lisaväärtus, eks ole ju!

IMEILUSAT ALGAVAT TALVE JA
MUINASJUTULIST AEGA!


SOOJADE KALLISTUSTEGA
HÕBEVALGE
HÕBEVALGE posted @ 11:00 - Link - kommentaarid (10)