Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1164493 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
Märts 2017
05 Märts 2017
HEEGELDATUD SÜDAMED JA HELKIVAD KIILID

Kui ma olin oma värvilised heegelniidid lauale laotanud, Kämmu talu tegemistest südamete heegeldamiseks inspiratsiooni saanud ning tänu KLeedjärve viitele ja lisatud lingile ka Anabelia mustriskeemini jõudnud, ei peatanud mind enam miski. Niidid vahetusid, värvid vaheldusid ja südamed valmisid. Mõtted nii otstarbekate ja asjalike kaunistuste kui küllusliku edevuse lisamise osas keerlesid mu ümber ning kõik pärlid, traadid, ühendusrõngad, hõbedased ripatsid ja ketid, karabiinhaagid, atlasspaelad ja helkurpaelad lausa haarasid mu endasse. Puhas rõõm loomisest! Ühel ilusal hetkel oli mu töölaual seitse kahepoolset ja ruumilist südamekest.
Kolmel neist ilutsevad nüüd helendavate tiibadega ning säravate pärlikestega kiilid, kahe asjalikuks kaunistuseks on helkurpaeltest ripatsid ning kaks on ehitud metalsete ilunikerdistega. Karabiinhaagid on kõigil ikka selleks, et südamed kergesti käekotile (võikuhutahes ) kinnitatavad oleksid.Üks süda, kaks külge.

Kogu see lugu on aga justkui kinnituseks minu eelmisele blogipostitusele. Nüüd leidsin just tänu KLeedjärve tehtud südametele Anabelia südamed ja mustriskeemi ning see kõik innustas mind. Helkivate kiilideni jõudsin aga tänu Pisilinnule ja tema pesast leitud kiilidele, mis olid seal ühes Leekpea õpetusega ning sellest tegin juttu siin. Nii tore, kui on ilu loojaid, jagajaid, tegijaid ja viitajaid, sest head ideed ju rõõmustavad käsitöösõpru. Aitäh!


Ja veel. Südamed püüdsin pildile maal, vanematekodus. Seal, kus on minu lapsepõlve mängumaa, kus tahaks ka praegu väikese tüdruku kombel läbi lompide keksida, puudele nõjatudes lindudega laulda ja põldudel tantsida. Lapsepõlvekodus, kus on ema ja isa armastus ning südamesoojus. Alati!

ILUSAT KEVADEOOTUST!


HÕBEVALGE posted @ 22:28 - Link - kommentaarid (9)