Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1222930 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
August 2016
31 August 2016
KÜLGKARDIN (õrn ja bee˛)

Bee˛ on rahulik ja soliidne värv. Bee˛id toonid on pehmed ja mahedad, loovad heleda, valgusküllase ja avara ruumitunde ning elegantse ja rahuliku keskkonna. Ühtlasi aitab bee˛ teistel säravatel värvidel enda kõrval esile tulla ja seda nii ruumis kui rõivamoes. Ka Coco Chanel hindas bee˛i kõrgelt ja disainis 1940. aastal oma lemmikvärvi järgi isegi lõhna, mis kandis nime “Beige de Chanel”. “Ammutan inspiratsiooni bee˛ist värvist, kuna see on nii loomulik,” on ta öelnud.

Jah, minule ka bee˛ meeldib ning nüüd õmblesingi aastate eest omandatud tarkuseterade (ja soovitatavate sentimeetrite ) järgi bee˛ides toonides armsalt lihtsa ja lihtsalt armsa külgkardina. Pealegi aitab see, nagu eelpool mainisin, teistel värvidel särada ning on seega väga sobiv meie kodu köögi ja söögitoa värvidemängu.

Kokkuvõtteks võin öelda, et seda kardinat oli väga mõnus õmmelda ja pildile püüda. Bee˛is on justkui vaikne veetlus, mis mind salapäraselt köidab.RÕÕMU ILUSATEST HETKEDEST JA TUNNETEST!
HÕBEVALGE posted @ 18:43 - Link - kommentaarid (7)