Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
-----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------
925079 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
November 2015
05 November 2015
SÜGISENE SIGRIMIGRI

Uue soktoobrikuu sokiprojekti saabumises olin kindel juba möödunud sügisel. Siis soetasingi just selleks puhuks värvilist ja ilusamustrilist pitsriiet. Kui olin kitsukese riideribaga koju jõudnud, ei andnud aga poodi jäänud parajalt suur riidetükk mulle enam hetkekski asu. Sai teine mõtetes üsna ruttu kleidikski õmmeldud. Koos tulema pidavate põlvikutega klappis kogu komplekt mu kujutluspildis sedavõrd kenasti kokku, et peale kibekiiret poeskäiku oli olemas ka kleidikangas.
Nüüd on valmis nii kleit (kapuutsiga, muide ) kui põlvikud – minu selle hooaja hea-tuju-riietus nimega Sügisene Sigrimigri.

Kleidipitsi muster ja värvid, päeva- ja õhtuvalgus ning erinevad aksessuaarid lubavad loota, et igav seda komplekti kandes juba ei hakka.

VÄRVIRIKAST SÜGIST!
HÕBEVALGE posted @ 15:08 - Link - kommentaarid (13)