Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1224227 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
Veebruar 2015
10 Veebruar 2015
EHTED JA KEED

Kui mu kallis kaasa poegadele tehtud üllatuskingitusi nägi, soovis ta endalegi midagi sarnast. Suure häämeelega asusin tegudele. Läksin suisa nii hoogu, et tegin ehteid endalegi.
Nüüd on käest kinni hoides kohe näha, et ühte kuulume.
Neid käeehteid ma ise ei pununud, ostsin hoopis punutise moega nahkset ehtepaela, sobivad ehteotsikud ja kinnised ning panin kõik osad omavahel kokku. Nii lihtne see oligi.

Teise ehte tegin siiski mustast nöörist ise:


Pruunist paelast punusin selle õpetuse järgi kaks puuhelmestega kaunistatud käeehet, ikka ühe kaasale ja teise iseendale:
Edasi läksin valgete paelte ja hõbedaste helmestega:
Punased ja sinised pärlid ning paelad põimisin samuti keedeks:Nii valmisid ehted, mida jagame ja kanname tütrega.

ARMASTUST!

HÕBEVALGE posted @ 13:10 - Link - kommentaarid (11)