Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1212497 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
Veebruar 2014
05 Veebruar 2014
TÄHTPÄEV, TRIIBUD JA KASSID

See oli kuus aastat tagasi veebruarikuu kolmandal päeval, kui põksuva südamega oma käsitööblogisse esimese sissekande tegin ja nõnda Isetegija põnevasse maailma astusin. Maailma, kus nii palju andekaid ja osavaid käsitöötegijaid, nii palju loovust ja inspiratsiooni, nii palju puhast ilu! Selle kõige sees ja teie kõigi seas on hea ja meeldiv olla. Aitäh, armsad käsitöösõbrad!

Seitsmendat blogiaastat alustan triibuliselt ja Kassi-Kiisuliselt.
Nende tulemise ja saamise järjekord oli selline: möödunud sügisel ostsin triibulist puuvillakangast voodipesu jaoks, jõulude ajal õmblesin kassid (mõnusast sametist, aga täiesti juhuslikult said nad triiburiidega sobivates toonides ) ning nüüd tegin valmis ka voodipesu.


Komplekti kuulub tekikott (pikkusega 200cm, laiusega 160cm) ning 2 sissepoole keeratud äärega padjapüüri (mõõtudega 50cm x 60cm ja 40cm x 80cm).Ja täpselt nõndamoodi, nagu minu hiljutistes voodipesu ja kasside tegemises ning blogipostitustes kombeks, tulevad nad koos, aga lähevad üks (voodipesu) ühele kallile, teised (kassid) teistele kallitele. Kingituseks, ikka soojuse ja armastusega.

SOOJUSE JA ARMASTUSEGA TÄNAN KA TEID, KALLID ISETEGIJAD JA KÄSITÖÖHUVILISED, KÕIGI KÜLASKÄIKUDE JA HEADE SÕNADE EEST!
RÕÕM, ET OLEMAS OLETE!
HÕBEVALGE posted @ 15:00 - Link - kommentaarid (21)