Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1232086 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
Detsember 2013
22 Detsember 2013
ROOSID JA KIISUD

Ma ei tea, kas on asi muinasjutulises jõuluajas, minus või milleski muus, aga mu õmblusmasin lausa laulis, kui siidpehmet roosilist satiinriiet voodipesuks õmblesin.
Komplekti kuuluvad tekikott, voodilina (mõlemal pikkus 210cm ja laius 220cm) ja kaks padjapüüri (50cm x 60cm). Püüride kinnituseks on taas mulle väga meeldivad rõngastrukid.


Kui üks TK Voodipesu projekti raames tehtud džunglikassidega voodipesu läks kingituseks ühele kallile ja teine samasugune komplekt teisele kallile, siis romantiline roosipesu läheb minu kolmandale kallile. Ikka kingituseks, koos soojade soovide ja armastusega.Eelmiste komplektidega koos õmblesin kasse. Nii oli see nüüdki.
Kaks valget kaelapatja valmisid Mia emme soovil ja need on natuke Mia Miisu moodi edevad Kiisupreilid. Puhas rõõm oli seegi kiisutegu.
SOOVIN SÜDAMEST TEILE KÕIGILE ILUSAT TALVE ALGUST, MUINASJUTULIST JÕULUAEGA NING RÕÕMU JA RAHULOLU IGAST TEGEMISEST!
HÕBEVALGE posted @ 12:38 - Link - kommentaarid (20)