Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1222925 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
Veebruar 2013
27 Veebruar 2013
BEEBIDELE

Siis, kui meie perre, suguseltsi või sõpruskonda sünnib pisike beebi, tervitame teda lisaks headele ja ilusatele soovidele ka väikese ise tehtud kingitusega. Kingitusega, milles soojust, armastust ning hoolivust.

Kingitus võib olla midagi, mis jääb mälestuseks ja kestab läbi aegade.
Pisike pilt beebit tervitava nööbimõmmiga:
Või hoopis midagi vajalikku kohe kasutamiseks.
Pehmed ja soojahoidvad pesad lutipudelile:
Kõige soojemad soovid ja kaunimad luuletused beebile ja perele kirjutame heegeldatud vankriga katsikukaardile. Iga kaart, mille meisterdanud olen, on ikka natuke erinev ja isemoodi. Just nagu beebid, kellele nad mõeldud ja tehtud on.


Minu heegeldatud vankrikese muster ja näpunäited nii kaardi kui kingituste tegemiseks on üles tähendatud uue ajakirja Maret esimese numbri katsikuteema lehekülgedel.
HÕBEVALGE posted @ 12:14 - Link - kommentaarid (10)