Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1222541 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
Veebruar 2013
03 Veebruar 2013
MARSSAL
on ka praegu, täpselt nagu pisitillukesena, väga armas, rõõmsameelne ja energiline bokser. Sõber, kes on kindlalt meie pere südametesse sisse kirjutatud.
Kui Marssal oma siira pilguga mulle silma vaatab või sülle poeb, võivad pähe tulla kõiksugu head ja ilusad mõtted. Või koguni huvitavad loomingulised ideed, nagu näiteks maiusekujulised pildiraamid (lemmikloomast tehtud armsate fotode hoidmiseks).Meie Marssaliga jäime igatahes tehtuga rahule.

Täna on ilus ja natuke eriline päev.
Nimelt tegin täpselt viis aastat tagasi oma esimese blogipostituse Isetegijas. Nüüd on sellest blogist saanud justkui minu käsitöiste tegemiste ajaraamat, millesse suure osa oma loomingust talletanud olen.
Ka teie, armsad isetegijad ja külalised, olete siia oma arvamustega ilusa jälje jätnud. Aitäh selle eest!
TE OLETE IMELISED!
PÄIKEST TEILE!
HÕBEVALGE posted @ 18:50 - Link - kommentaarid (24)