Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1224652 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
August 2012
31 August 2012
KOTIKE TASKUTELEFONILE

Pikalt pikalt pidasin plaani värvispektri bee˛i töö osas. Bee˛ mulle meeldib, sest sobitub kenasti pruuniga, mida armastan.
Niisiis keerlesid ja pöörlesid mu meeltes kõiksugu erinevad ideejupid ja mõtteterad nii heegeldatud, õmmeldud, kui meisterdatud asjakestest. Ükski aga ei tundunud see õige... kuni meenus ammunähtud pilt internetist, millel mobiiltelefoni kotike. See sobis!
Siis tuli muidugi kohe ka hea idee le_.lilt - pesa pesulõksudele. Ma teen selle kindlasti kunagi hiljem, siin ja praegu aga pesa taskutelefonile:


Kõrrelistega sama karva karabiinhaagid ja kannaga nööp kuuluvad justkui komplekti ja lähevad kenasti heegeldatud kotiga kokku:


Kui juba heegeldamiseks läks, tegin ühe jutiga ka hõbe-valge koti oma hõbemustvalgele telefonile.
KÕIKE KAUNIST TEILE!
HÕBEVALGE posted @ 09:19 - Link - kommentaarid (24)