Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
-----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------
1091152 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
Veebruar 2012
28 Veebruar 2012


Veebruarikuu...
Värvispekter...
Punane...

KIKILIPS!!!

Esiteks õmblesin olemasolevat lõiget kasutades seotava kikilipsu, mis jätab seotuna küll pisut ebaühtlase mulje, kuid tõendab sellega lipsu autentsust.


Teiseks tegin roseti ehk laisa mehe kikilipsu, kus kangas on korrektselt valmis seotud ja kokku õmmeldud. Lipsusõlme taga on kinnis ja kaela ümber oleva paela pikkust saab vastavalt vajadusele reguleerida.
Kolmandaks (ehk siis, kui lipsud valmis ja töö tehtud), kuulasin Ivo Linna ja Rock Hotel´i laulu \"Kikilips\".

Samast punasest ja efektsest kangast olen teinud (poja soovil!) veel ühe lipsu:


Rõõmustan ikka, kui kaasa, isa või pojad aeg-ajalt mul uue lipsu või kaelasideme õmmelda paluvad. Ja mõnikord on hea neid ise millegi põnevaga (näiteks punaste kikilipsudega ) üllatada.

Kuidas teie meesperel (kiki)lipsudega lood on?
HÕBEVALGE posted @ 21:57 - Link - kommentaarid (13)