Ise tehtud asjad on armsad
Ise tehtud asjad on armsad
.: Minust :.
vanus: Nüüd unustan aastad ja meeles pean ikka - naine on alati võrratu plika :)
elukoht: Tartu
tähtkuju: sõnn
Minu blogi nupuke:
----------------------------------------
.: Meeldivad :.
kaunid kunstid
---------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- -----------------------------------------
.: Tunnustus :.
-----------------------------------------
.: Põnevad projektid :.
----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Soktoober 2013 ----------------------------------------- ----------------------------------------- ----------------------------------------- Õmblemise aastaprojekt 2015 ----------------------------------------- Värvispekter 2016 ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------------
1224218 külalist
Locations of visitors to this page -----------------------------------------


ARHIIV

Viimased postitused
Veebruar 2012
03 Veebruar 2012
KINGITUS

Ma sain kingituse. Sellise, mis üllatas, hellitas hinge, paitas silmi, soojendas südant. See on Hõbevalge käsitöökalender 2012. Kingitus tütrelt, kes täpselt nii nagu minu emagi, on mu armas ja kallis südamesõbranna.
Hea on vaadata kuidas ta minu blogis näidatud näputööd erinevatesse kuudesse on valinud, kuidas kalendri kujundanud ning igasse kuusse piltide kõrvale tõelise pärli - ühe teie kirjutatud kommentaari on sättinud.

Kuigi sain selle kingituse juba jõuluõhtul, tahan seda näidata just täna, oma blogi neljandal sünnipäeval. Tänu teile, armsad isetegijad ja külalised, kes te mind oma heade sõnadega ja tegemistega innustate ja inspireerite ning tänu oma mõistvale ja toetavale perekonnale (kes mind köögis askeldamise asemel tihti hoopis väikese käsitöökoja loomingulisest maailmast leiavad), astun blogimisega viiendasse aastaringi.

MAANI KUMMARDUS JA KNIKS TEIE KÕIGI EES.
AITÄH, ET OLEMAS OLETE!


Tervitan teid lauluga: \\"Chalice - Minu Inimesed\\".

HÕBEVALGE posted @ 21:54 - Link - kommentaarid (42)