Kaneelilõhnaline argipäev
Kaneelilõhnaline argipäev
21 Oktoober 2009
Viimasel ajal on juhtunud nii,et käsitöö jaoks tuleb aega võtta (või äkki isegi varastada?). Ja tihtipeale millegi olulise arvelt. Et mitte ülekohtune olla oma teiste tegevuste suhtes, siis leiangi end üha tihedamini heegeldamas/kudumas kuskil ootejärjekorras - ootan arsti ukse taga, ootan last trennist, ootan rongi jõudmist sihtjaama jne. Ühesõnaga, et aeg ei läheks raisku ja et mingi muu tegevus ei kannataks.

Mütsid said heegeldatud jääkidest ja kaunistatud nööpidega. Nööbid pärinevad samuti jääkide küljest, et midagi ei läheks raisku.


Endale sai õmmeldud hiiglaslik kott, mis mahutab palju ja kust tavaliselt midagi ülesse ei leia. Et sügisvihmad riidest kotti päris nartsuks ei muudaks, sai voodriks pandud vettpidav riie.
Koti esikülg


Koti tagakülg sai jällegi nööpidega kaunistatud ja lõngaga kohati läbi tikitud.


Ja kui emal on uus kott, siis vajab uut kotikest ka tüdrukutirts.


Tütrele sai õmmeldud ka autopadi. See küll oli esialgselt pojale mõeldud, kui tüdruk pääses varem jaole.

Pojal ei jäänudki muud üle, kui esitada uus tellimus.

» Meisterdaja posted @ 07:05 - Link - kommentaarid
22 August 2009
Ravilas elab üks väga pisike tüdruk. Sellele väiksele nukukesele õmblesin kolm põlle. Edaspidi lubas ta disainida neid omade vahenditega ja enda maitse järgi- natuke banaanipüreed ja veidike porgandimehu jne.
» Meisterdaja posted @ 14:01 - Link - kommentaarid
17 August 2009
Poja sai endale lasteaeda minekuks uued püksid. Kaks nädalat ja trall hakkabki jälle peale....

Aga püksid tulid lahedad- just sellised, nagu kevadest peale teha olen tahtnud. Kogu õmblustöö jäi toppama sobiliku kanga puudumise tõttu. Lõpuks leidsin sobiva jupikese kohalikust kangapoest jääkide riiulist.» Meisterdaja posted @ 19:21 - Link - kommentaarid
14 August 2009
Mulle väga meeldivad lapitehnikas õmmeldud riided, eriti laste seljas. Oma tütrele tegin seeliku.
Kõik hakkas pihta nii

Valmis seelik
» Meisterdaja posted @ 21:39 - Link - kommentaarid (6)
27 Juuli 2009
Mul on vana mobiiltelefon. Kolm aastat vana mobiil on ju ometi vana. Aga oma tööd teeb ta siiani edukalt ja truult, tema peale võin siiani kindel olla. Just oma heade omaduste tõttu teenis mu vana mobiil endale välja uue ja uhke koti. See on ta esimene kott - heegeldatud ja pärlitega.
Ükspäev juhtusin kaltsukasse. No olgem ausad, teadlikult sai ikka mindud varandust otsima. Leidsingi. Maksis 9 krooni ja oli täiesti minu jaoks loodud. Pildid on siin


Ka kangapoodi sai külastatud ja veidi raha sinna jäätud. Aga see raha on nii mannetu selle kõrval, millise rahulolu- ja õnnetunde selle eest saab. Seekord said siis valitud sellised kangadJa lapitöö võib alata.» Meisterdaja posted @ 19:01 - Link - kommentaarid (1)
Kaneelilõhnaline argipäev
Minust

Vanus: 28
Elukoht: Kevadine linn
Tähtkuju: Kaljukits
Mulle meeldib
Ei meeldi
Projektid kus osalen
Toredad kohad
Arhiiv
minust veel

raamatud:

film:

muusika:

Külastusi

027874

ARHIIV

Viimased postitused
Oktoober 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
Juuli 2008