vardamemme näputööd
Minust
Age: vanaemale sobilik
Location: Võru,
Zodiac Sign: sõnn
Meeldib
igatsorti käsitöö. lapsed.
Ei meeldi
kadedad ja kurjad inimesed
Lingid

Tsitaadid

Arhiiv
Viimased postitused
Mai 2008

Hetkel

Loen
käsitööajakirju, kuulsate inimeste elulugusid,väheke pedagoogilist kirjandust

Viimati vaadatud film

Kuulan muusikat

vardamemme näputööd
proovin kõigega hakkama saada
25 Mai 2008

Nädal on läinud linnutiivul, käsitööd olen teinud natuke seda ja pisut teist, aga midagi suuremat pole teinud. Mõtted on mujal ja kuidagi hajevil olek on .Peamine põhjus on see, et lasteaias on kätte jõudnud pereheitmise aeg.Tublid kooliminejad valmistuvad lõpupidudeks ja meil, kasvatajatel on klomp kurgus.see on rõõmus ja ühtlasi ka kurb aeg. Lapsed, keda me oleme 4 aastat kallistanud, õpetanud, julgustanud ja kes on väga omaks saanud, lähevad kooli ja asemele tulevad uued pisikesed.Ja ka lapsed tunnetavad lahkumist, nad on muutunud kuidagi õrnemaks, poevad rohkem sülle, pistavad hommikul pihku kommi jne.
Lapsed on võrratud, nad võtavad palju, aga asemele annavad palju rohkem.Mäletan, see oli veel vene ajal, kui meil käisid ministeeriumi kontrollid (olin siis noor algaja kasvataja). Seisin enne tundi , hoidsin pead kinni ja üritasin mõtteid koguda, kui tuli mu juurde 6 -aastane Mariann ja ütles tasa :"kasvataja, ära pabista, me ei vea sind alt" Korraga oli mul selgus käes ja tund pälvis ainult kiidusõnu.Need Marianne sõnad on saatnud mind alati ja lapsed pole mind kunagi alt vedanud.
Ja nüüd kajavad majas jälle lõpulaulud "Möödunud ongi mu kaunimad päevad, päevas täis mänge ja rõõme..."Meil jääb ainult soovida neile "Head kooliteed!" Teiste lõpetajate seas laulab ka mu lapselaps, kergejalgne tantsupoiss.

Ilmselt tingitud hetkemeeleolust, on ka mu tegemised lastepärased.Leidsin varemvalatud nukupead, värvisin ära ja nüüd ootavad nad valmis tegemist.

Foto NAGI's: DSCN2123

Veel tegin antiikkaru, tal on sees soomest toodud liigesed, nii et saab keerata käppi ja pead.

Foto NAGI's: DSCN2122

Vardamemm posted @ 12:47 - Link - kommentaarid (4)875355 külastust