Käisin eile Põlva käsitööpäeval ja imetlesin jätkuvalt Põlva naiste osavust ja tegutsemise tahet.
Tegutses üle kümne õpikeskuse. Kuna mul oli aega väga vähe (pidin arvestama autojuhi ja tema pisikese unise lapsega), siis sain ainult kiigata igasse õpituppa. Oleksin meeleldi teinud arhailist tikandit, lapitööd jne. Haarasin kaasa paar kaardi tikkimise mustrit ja oligi kõik.
Kodus oli kohe vaja järgi proovida ja siin ongi mu esimene proovittöö. Nüüd on hammas verel
ja vaja kohe uusi mustreid otsida. Ehk leian kuskilt üles.

Kuna mu rühma tüdrukud on nakatunud Hello Kitty vaimustusse, siis ei jäänud minulgi muud üle, kui heegeldada paar Kittyt.
Vardamemm posted @ 08:40 -
Link -
kommentaarid (12)
Heegeldasin tellimustööna pitsi- laius 17 cm ja pikkus 150 cm. Mustrit ei antud, saadeti e-maili peale foto ja selle järgi heegeldasin.
Vardamemm posted @ 08:32 -
Link -
kommentaarid (18)
Paistab, et pakane kestab veel kaua .Külma kaitseks sobib hästi soe vest.
Vardamemm posted @ 08:18 -
Link -
kommentaarid (3)
Vigade parandus. Panin enne komplekti pildi üles ja hakkasin kähku kringleid-kooke küpsetama(lastepered tulid varajast sõbrapäeva tähistama, sest homme ju kõigil tööpäev ja pole aega tulla). Nüüd vaatasin postituse üles ja mis ma nägin- jänes ilma sabata jäänud.Parandasin ruttu selle vea ja nüüd on jänku sabatutiga nagu olema peab.
Vardamemm posted @ 18:22 -
Link -
kommentaarid (10)
Kudusin komplekti beebitüdrukule.

kampsun selja tagant.
Vardamemm posted @ 13:32 -
Link -
kommentaarid (10)
Vardamemm posted @ 17:37 -
Link -
kommentaarid (7)
Täna köitsin muhuainelise raamatu.
Vardamemm posted @ 12:37 -
Link -
kommentaarid (6)
Vaatasin oma blogi arhiivi ja avastasin, et täpselt 3 aastat tagasi tegin oma esimese argliku postituse. Juba 3 aastat ! Selle aja jooksul olen saanud palju toredaid sõpru, ilmatu hulga põnevaid ideid ja õpetusi, oleme kohtunud tegusates õpitubades ja saanud igasuguseid tarkusi.
Kahju, et pole kirja pannud oma käsitöid, aga selle aja jooksul olen ikka päris suured hunnikud valmis saanud - lapitekke, beebiriideid, kampsuneid, heegeldusi, ehteid, portselani , kõidetud albumeid jne. jne.
Suured tänud isetegija eestvedajatele ja kõikidele isetegijatele.
Seekord näitan veel pitsitatud käterätte. Neid on samapalju veel, aga ühesuguste pitsidega pole mõtet nii palju panna.
Vardamemm posted @ 09:10 -
Link -
kommentaarid (18)