Mis on teoksil...
Minust
Vanus: 34
Elan: Tartumaa
Tähtkujult: Kaksik
Meeldib
Oma aed,aianduskursused,
sokolaad, spa, seebi valmistamine

Link
Muraka meisterdused
Kungla rahvas
kingikoti voltimine
Karbi voltimine
Unenäopüüdjad
Seebi tegemine
kindale lill
kätised
Huvitav palmik
Kinda kudumine
Raglaan
mustreid
PULLOVER
Vardamoor
Hobipunkt
seebikalkulaator
heegeldajale
Nõelapadi
Papud
Puidu lk.

Mõttetera
Andes sellele, mis tuleb su seest, materiaalse kuju, on seda vahest kergem tundma õppida -õppida tundma oma tegelikku mina.
Arhiiv
Viimased postitused
Märts 2012

Mis on teoksil...
Teen seepe, koon, heegeldan ja teen ka pärlitest asju, vahest vildin.
05 Märts 2012
Pikk ja tegus käsitöö talv on möödunud kududes, aga blogimine on jäänud unarusse.Suur panus sai antud võideldes külma vastu.
Sai kootud kaheksa mütsi.Kaks endale ja üks mehele, siis veel sünnipäevaks emale ja ämmale, sünnipäevaks vennale, sünnipäevaks venna naisele ja lihtsalt heast südamest õele.Hunnik satsisalle jõuluks ja mõned sokid. Kuna pilte pole, pole ka mida näidata.

Kevad on Tartu isetegijatele ergutavalt mõjunud. See kord oli isetegijaid lausa kahes vahetuses ka kokku umbes 40 inimese ringis. Vikikese juhtimisel sa õpitud karbi tegemist. Ta on ikka super hea õpetaja.
Kasutasin linast ja Nõo puuvillast triiburiiet. Tahtsin, et karp püsiks kinni ja "leiutasin" kinnituseks peenikese patsikummi. Tavaline nöör või pael mulle ei meeldi, kuna selle kinni sidumine on aega nõudev ja tülikas. Karbist saab koht kas fotodele või kääridele liimidele, teipidele, mis muidu mööda sahtleid laiali vedelevad.

Foto NAGI's: IMG_7002


KESSU31 posted @ 20:33 - Link - kommentaarid (7)081813 visits