Mis on teoksil...
Minust
Vanus: 34
Elan: Tartumaa
Tähtkujult: Kaksik
Meeldib
Oma aed,aianduskursused,
sokolaad, spa, seebi valmistamine

Link
Muraka meisterdused
Kungla rahvas
kingikoti voltimine
Karbi voltimine
Unenäopüüdjad
Seebi tegemine
kindale lill
kätised
Huvitav palmik
Kinda kudumine
Raglaan
mustreid
PULLOVER
Vardamoor
Hobipunkt
seebikalkulaator
heegeldajale
Nõelapadi
Papud
Puidu lk.

Mõttetera
Andes sellele, mis tuleb su seest, materiaalse kuju, on seda vahest kergem tundma õppida -õppida tundma oma tegelikku mina.
Arhiiv
Viimased postitused
November 2014
Aprill 2014
August 2012
Märts 2012
September 2011
Mai 2011
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008

Mis on teoksil...
Teen seepe, koon, heegeldan ja teen ka pärlitest asju, vahest vildin.
16 August 2010
Kuuri all seisis üks umbes 25-30cm jämedune betoonist toru, et ta oli nii ilmetu, ei tahtnud ma sinna lilli istutada. Tuttavad- sugulased on viimasel ajal kõik remontimisega tegelenud, sain ühe käest üksikuid plaate ja teise käest järgi jäänud plaatimis- ja vuugi segu, mõned vanad plaadid olid mul endal ka
Peksin haamriga plaadiribad ja terved plaadid tükkideks ja tegin kõigepealt ülemise ja alumise serva ja siis lille motiivid ja viimasena katsin kõik ülejäänud osa.
Kõige paremini õnnestus see töö siis, kui määrisin igale tükile plaatimissegu lauanoaga peale, nagu võid, aga hästi paksult ja ladusin ükshaaval paika.
Lasin siis natuke kuivada, puhastasin plaadid ettevaatlikult svammiga puhtaks ja lasin kuivada järgmise päevani. Teisel päeval täitsin vahed vuugitäitega ja lasin natuke kuivada, puhastasin küüneharjaga plaadid üleliigsest segust ja lasin jälle järgmise päeni kuivada.
Ma olen mõelnud, et hea oleks ise teha betoonist nõusid ja neid mosaiigiga katta. Minu esimesed katsetused tsemendiga läksid luhta. Proovisin kõnniteeplaate valada, aga need murenesid täitsa katki. Vaevalt, et ma julgen nüüd betoonist nõusidki teha- sain mehe käest väikse peapesu nende katkiste kõnniteeplaatide eestki.

KESSU31 posted @ 13:02 - Link - kommentaarid (7)

14 August 2010
Minu valminud Muhu mustrilised mobiilikotid. Muster oli ette joonistatud ja kupongid valmis lõigatud juba ostes.Häbi tunnistada, aga õmblemise olen ikka nii ära unustanud, et voodri panek kotile oli ikka paras pähkel.

Tahtsin endale vasakpoolset kotti ja selle pärast panin lapsele punase lipsukese teisele kotile. Nagu loodetud, hakkas talle see lipsuke meeldima ja nii olime mõlemad rahul.

Ostsin Abakamist samasugust kangast ja tarvis oleks ühte kotti kingituseks. Joonistada ei oska ja netist mustreid ei leidnud.
Loodan, et Susa ei pahanda, ma panin paberi ekraanile, joonistasin ekraanilt paberile tema tehtud mobiilikoti fotolt mustri , torkisin siis nõelaga piirjooned üle, panin mustri kangale, joonistasin üle teksti korrektoriga, nii et läbi aukude jäi valge korrektor täppidena kangale. Järgmistes postitustes saab kindlasti ka sellest kotist pilte.KESSU31 posted @ 20:44 - Link - kommentaarid (7)

12 August 2010
Muhumaa on koht, kus aeg justkui peatub ja meri kõneleb...


Kui me esimesel päeval koos Kekatädi ja Kungla rahvaga Muhumaale jõudsime, olid teised juba ametis pesunäppide maalimisega.
Panen mõned pildid sellest siia ka.


Need on minu enda maalitud näpid, või nagu mõni ütleb, lõksud, või kuidas see Must Kitty ütleski... nagidÕhtul näidati Muhu rahvuslike riideid läbi aja. Kuna nendest rahvariietest on juba hulga pilte teistel pandud, siis näitan rahvusliku lisandiga nüüdseaja riided. Püüdsin pildile ka ühe kümne aastase tüdruku oma tikitud kotiga.Järgmisel hommikul tikkimisest on mul ainult üks foto, no tuli ikka õpetajal kogu aeg sabas käia, et ikka kõik pisted selgeks saaks.


Ja paar pilti järgmisel õhtul olnud etendusest.
Lõpetuseks, tahan öelda, et emotsioonid on nii vägevad, aga raske on neid sõnadesse panna. Suur tänu Teile kõigile, et te tulite ja küllap loen nüüd kõigi kohalolnute postitusi teistmoodi tundega.

Ja veel-pool kodutööd on tehtud. Tikkisin kaks mobiilikoti toorikut, näis mis neist tegelikult saab.
Esimene töö on alustatud Muhus ja tikitud kahekordsete niitidega .Teine töö on tikitud ühekordsete niitidega juba kodus iseseisvalt, võiks öelda, et areng on märgatav, ise ka peaaegu rahul.


KESSU31 posted @ 12:53 - Link - kommentaarid (5)081813 visits