Kail
minust
Age: :)
Elukoht: Harju
Tähtkuju: Jäär:)
Meeldib
Nokitseda, ilus ilm ja päike meeldib väga
ei meeldi
Hädaldavad inimesed
lingid
http://sekretar.ee/1dir/
http://www.sm.ee
manni blogi
Annie`s Attic
videod
tikru
Tingmärgid eri keeltes
Maggie Weldon
triin14
Aktiva
Sônia Maria
Perlenhäkler
Läti sokid
Pildi ülekanne polümeersavile
Lapitöö õpetus
Tikru2
köitmine
Karbiskeemid
DROPS Design mustrid
Kuidas luua tikkimismustreid?
Mustrimaailm

free counters
tsitaat
Kõik on võimalik
arhiiv
Viimased postitused
September 2006

Lemmikud

loen
praegu ei loe, ajakirju loen

filmid
Lucifer

lemmik muusika
ballaadid jm.

Blogi taastamine võtab väga kaua aega! 2017-olemas! 2016-olemas! 2015-olemas!
Päike rõõmustab alati!
Kail
29 September 2006
Kõik vehkisid siin kõvasti salomoni heegeldada. Mina ka õppisin ära. Alustasin sallist. Õppimiseks vaatasin mitu korda seda videot, mis siia oli üles pandud. Harutatud lõngast sai selline sall:

suuremalt
Siis võtsin nr. 8 heegelnõela ja paksu lõnga ja heegeldasin mütsi. Põhimõtteliselt nagu salomon aga mingi sõlm tuli kuskilt juurde töökäigus. Mütsi juurde kuluvad ju kindad ka ära, kaunistasin heegeldatud lillega, mille "panin" vaba käega,pealt heegeldades varre otsa:

suuremalt

Proovin siis seda heegeldamist kuidagi selgitada:
Müts: Heegeldasin 17 tk. salomoni, kusjuures silmust ei tõmba kaarena välja, vaid jätsin ühepikkusena. Sõlmede arv oleneb pea ümbermõõdust ja lõnga jämedusest, mul oli ikka väga jäme lõng. Heegeldasin ringiratast,( Igat rida lõpetades venitasin silma järgmisele, et saada järgmisele reale) kuni saavutasin sobiva kõrguse, alustasin kahandamist. Sellel mütsil hakkasin kahandama 14- ndal ringil, st. jätsin ära iga teise sõlme üle ühe, edasi jrg. ringi heegeldasin ühe sõlmega ja siis kinnissilmustega.
Kindad: 8 tk. salomoni ühendasin ära, sobival kõrgusel tegin pöidlaava, siin kindal 10-nes rida. Pöidlaava moodustades venitasin ühe salomoni silmused lihtsalt pikemaks. Kokkuvõtt- üle ühe poolik salomon. Pöialt heegeldasin pooliku salomoniga.
Seletus sai nüüd väheke segane küll, millaski üritan käes/ peas pilte ka teha. Hea lihtne heegeldada, tunni ajaga valmis see müts, kindaid sai kauem pusitud.
Kail posted @ 22:10 - Link - kommentaarid (7)

493079 korda on siin piilumas käidud