muudki peale siristamise
muudki peale siristamise

Elu on üllatusi täis. Igavust ei tunne, teen jõudumööda kõike ;)


15 Juuni 2008
TEGELEN SPORDIGA

Ei tea, milline spordiala mulle küll võiks sobida? Loomulikult mitte tugitoolisport, see pole veel minu hobide hulka maandunud.
Tegelen hoopis raskejõustikuga, see sobib minu kehamassiga paremini. Olen enda jaoks leidnud HEITMISE ja SURUMISE. Heitmine vajab tähelepanu, kontsertreerumist, õiget ajastamist, jõudu, täpsust ... Kõik tuleb panna õigele hetkele ja siis lihtsalt HEITA võimalikult kaugele kaasvõitlejatest.

SURUMISEGA on peaaegu sama, ainult spordivahend on teine. Keskenduda on vaja vaid mõnele hetkele, et raskus üles suruda ning soovitavalt veidi rohkem kui kaaskannatajad

Tegelikult tegemist meeleheitega ja hammaste kokkusurumisega. Olen teile kõigile ülimalt tänulik toetavate kommide eest. Hetkel on küll minu sees toimuv raskejõustiku mõõtu. Raske on võidelda oma tunnete ja emotsioonidega ning halva mängu juures head nägu teha. Sees hinges on meeleheide aga nägu on nareul, hambad on kokku surutud, suunurgad ikka ülespoole.

Puhkuseni on jäänud veel 4 valvet. Peale puhkust otsustan, kas soovin veel vanas töökohas jätkata

Tänane harjukate kokkutulek oli üllatuseks Pisihaldjale ja Piimaimejale. minu panus sellesse üllatusse sellineKonn suuremalt ja kärbseseen suuremalt. Et vanemal vennal ka teki juures asja oleks siis tema ülesandeks on väikevenna valvamine, et too kärbseseent ei sööks, teadagi pole need seened söödavad. Punase kärbsesseene söömisest võib saada hallutsinatsioonid, valge ja eriti roheline on rohkem mürgised Lõbusat mängumist uue mängutekiga


ritsik62 13:34 - Link - kommentaarid (5)