muudki peale siristamise
muudki peale siristamise

Elu on üllatusi täis. Igavust ei tunne, teen jõudumööda kõike ;)


14 Mai 2008
ALGUS JA LÕPP = LÕPP JA ALGUS ???

Kevad on ju ootuste aeg ja lootuste aeg ... Ootame suvesooja ja puhkust, rannailma ja päikest. Ometi on kevades nii palju lõppu. Koolilõpp on kevadel. Tubased tööd lõpevad kevadel ... Talvised kursused lõpevad kevadel ...
Just siis kui sul kõige rohkem ideesi on ja teguitsemislust haripunktis lõpeb sul äkki käsitööring Tean küll, et iga aasta on see nii ja iga aasta on kurb. Lõpetad hooaega ning mõtled, millega sügisel alustada ...

Sel korral lõpetasime valgendamisega, püüdime tööstuslikult värvitud kangalt värvi maha saada. Millega? Panime valgendaja ACE pritsipudelisse ja pihustasime kangale. Kangale olime enne laotanud paberist lõigatud või looduslikust (lehed, okkad, oksad) materjalist mustri. Kerge pihustamine ja kiire kanga loputamine peale seda. Kodus riputasin nöörile kuivama.

Valmisõmmeldud bee˛idest kardinatest said kirjud. Vot sellisedÜks veidi suuremalt kaSee hea kiire ja huvitav tegevus suveks õues. Üks lõpetamine on algus uutele ideedele.

Ja mentori kursuse lõpetasin ka edukalt, tubli, tubli, pai, pai ...

Mõned ettevõtmised lõpevad veel enne puhkust aga mõned kestavad terve suve, ehk küll väikeste pausidega ... isetegemine aga ei lõpe sel aastal isegi mitte suvel, sest käpp on antud värvispektri tegemisse.

PÄIKEST (
ritsik62 20:25 - Link - kommentaarid (3)