muudki peale siristamise
muudki peale siristamise

Elu on üllatusi täis. Igavust ei tunne, teen jõudumööda kõike ;)


18 Aprill 2008
KINGITUS PISIHALHJALT!

Kingitusi on ikka meeldiv saada. Eile siis jõudis kätte see päev kui kauatehtud kaunikene jõudis adressaadini, ehk siis lastehaigla "titemajja". Kes meil olnud või käinud on, teavad kui süngevõitu on need piiksuvad monitorid ja see järjepidev lõputa toitmine. Pisihaldjas on piisavalt hästi lahti kirjeldanud ema päeva lapsega koos haiglas viibides

Ega abiandja aeg (tööaeg) haiglas kergem pole. Meie ajame ikka pidevalt emasi takka, et nad etteantud gaafikust kinni peaks ja "õigel ajal " titade juures oleks ... Pisihaldjalt saadud kink soojendab nüüd meie tööposti Koos igapäevaste lutipudelite, tähtsate telefoninumbrite ja alarmkapiga jäi ta pildile sellineIlmselt leiab see pilt hiljem parema koha aga hetkel on nii tore talle iga kell pilk visata ja muie suul on garanteeriud.

Muide, üks ordenitest titatädi rinnas tähistab päikeselapsi, mis on siis enneaegsete vanemate klubi. Teine - südamega orden, ei vaja vist kommentaare. Ilma südameta meil tööd teha on raske, liiga suure südamega põled aga läbi. . . Või peab sul olema huvitav hobi ja palju toredaid kaaslasi, kelle peale võid loota, kui enam ei jaksa siis nemad sind toetavad nagu paljud isetegijad on toetanud oma toredate lapitekkidega (siis mitte ainult mind, vaid kogu osakonda).

AITÄH, TEILE KÕIGILE, KES TE SIIN PIILUMAS KÄITE JA KAASA ELATE!

Täna saab täpselt 3 kuud kui Pisihaldjas oma Piimaimejaga koju kirjutati
ritsik62 01:55 - Link - kommentaarid (5)