Pisilinnu pesa
01 Detsember 2011

ADVENDIKALENDERKõik sai alguse Isetegija jõulu koostegemise projektide hääletusest. Valikus olnud projektidest andsin oma hääle TK Jõulukalendrile, sest mul oli Idee olemas. Kuigi see TK ei osutunud võitjaks, tegin oma mõtte siiski teoks. Muidugi ei saa ma seda ideed oma ideeks pidada, sest leidsin ta guugeldades advendikalendreid.

Niisiis jõulukalender tikutopsidest.Loomulikult oli kõige suurem mure, kust saada niipalju tikutopse. Korjamist alusatasin novembri algul, aga kuna mul püromaani kalduvusi pole, siis oli ilmselge, et pelgalt oma pere kasutuses olevate tikutopsidega ma 24 topsi kuu ajaga kokku ei saa. Ühel kena tööpäeva hommikul esitasin kolleegidele palve, et tooge mulle kõik oma kodus tühjaks saavad topsid.
Üsna ruttu olid topsid koos ja nii puuke valmis saigi, osad sahtlid said ette nööbid, suurem osa paelad.Järgmine mure oli see kui avastasin, et enamus Kalevi komme sinna sisse ei mahu, ei marmelaadi-, ei vahvlikommid, samuti mitte ka batoonikesed. Aga pole hullu karamellid ja iirised ja nätsukad mahuvad vabalt, samuti igasugu merekivikesed ning rosinad šokolaadis ja jogurtis. Osadesse sahtlitesse mõtlesin peita üllatusmuna sisud. Jaaah, teen ise muna lahti ja panen mängasja kokku ja siis sahtlisse


Tore nikerdamine oli...


* * *

pisilind @ 18:32
∴                   - Link - kommentaarid (3)