Pisilinnu pesa
30 Mai 2011


Vabadus
Armastus
Lihtsus
Geniaalsus
Ehtsus
pisilind @ 17:32
∴                   - Link - kommentaarid
22 Mai 2011KOSMEETIKA KOTT


Oli kord üks poekotike. Plekiline ja vana. Aasta oli siis, kaheksakümmend viis arvan, kui selle koti hiilgeaeg oli.


Kott ise nägi välja selline:
Peale selle, et see kott oli mönus linane, oli tal ka triipudega tasku. Ja, jaa ning need triibud ja värvide kooslus, meeldisid mulle niiväga, et tekkis plaan see kott päästa, ja anda talle uus elu.
Nii sündiski sellest triibulisest taskust kosmeetikakott, voodriks läks selle sama koti linane osa, muidugist see koht, kus plekke polnud. Peale tikkisin roosid ja rosinaks kinnitasin kotiluku külge vildipalli, tehtud KatjaII juhiste järgi. Nunnu sai - ütlen ma

Ahjaa, otsisin sarnast triibukangast ka IT foorumis olevast rahvariidetriibukanga müügikohast. Aga sellist ei leidnud, ju on ta siis niisama rahvuslik. Kui keegi teab või tunneb triibu ära, palun teada anda....
pisilind @ 16:29
∴                   - Link - kommentaarid (3)
18 Mai 2011


LAPSESUU


Mina: "Oi kui palju musti nõusid meil siin köögis on!"
Poja kuulis pealt ja teatas issile kõrvaltoas: "Meil on köögis mustad jõud !"


pisilind @ 11:20
∴                   - Link - kommentaarid (1)
16 Mai 2011


Salapärane
Imeline
Naerusuine
Igatsev
Nõiduslik
Emotsioon

pisilind @ 17:35
∴                   - Link - kommentaarid (3)
13 Mai 2011

ÕMMELDUD MÕÕK

Ma pole oma pojale ostnud ühtegi mõõka, püssi, püstolit, igasugu transformereid ja bakugane, pealuude ja luukeredega mänguasju ja riideid. Mis muidugi ei tähenda, et tal pole mõõka ja püssi, on küll ja selle eest on hoolt kandnud minu teine pool. Aga kui ma nägin Mytsi Wabrikus riidest mõõka, arvasin selle idee nii hea olevat, et tahtsin ise samasuguse oma pojale teha.

Ja mis peamine - mõõk on pehme, seega ei saa sellega ei endale ega teistele haiget teha. Samuti ei juhtu midagi mööbli ja seinte ja põrandaga, kui mõõk neid kogemata riivab. "Hundid söönud, põrsad terved!"
pisilind @ 17:12
∴                   - Link - kommentaarid (4)
01 Mai 2011


CASCATA SHAWL ehk siis veejoa sall


Vahel on nii, et näed kuskil midagi, mis hirmsasti meeldib ning hing jääb piinama ja tead, et pead selle endale saama. Nii algas minu lugu selle salliga.Lõng on 100% meriinovilla ja reaalis rohkem rohekam kui neilt piltidelt paistab. Lõnga ostsin Etsy´st.Ja et paistis mõnus päike, sai ka selliseid teistmoodi pilte tehtud. Esimesel on muster väga hästi näha, veejuga voolab ülevalt alla.


pisilind @ 17:29
∴                   - Link - kommentaarid (7)