Pisilinnu pesa
23 Jaanuar 2010


ehk mul on bemmil uued kummid ...Teadagi, kui õues on külm, siis on meil toas ka põrandad külmad. Pojale hädasti susse vaja. Mõeldud tehtud. Mis sobiks ühele poisile veel paremini kui autosussid ja mitte lihtsalt tavalised autod vaid lausa BMW. See automärgi idee tuli mul juba siis kui viimased viimistlused käsil olid. Pojale muidugist meeldib seda "Bemmi kummi" videot youtube´ist vaadata/kuulata ka. Nägu läheb särama ja pea hakkab kaasa nõksuma, nii et täitsa teemakohased.
\"Sussitan, sussitan kummi sinu ees.... \"
Kommentaarides küsiti mustrit. Kirjutan siis selle "umpes-täpselt õpetuse", sest kindlat mustrit ei olnudki, kõik nö vaba käega ja tunde järgi Tavalistele saapapõhjadele heegeldasin serva musta heegelniidiga ja sealt edasi korjasin silmad punase lõngaga heegeldades üles ja nii kinnissilmused ringiratast ülespoole kuni hakkas kapotiosa. Kapotiosa heegeldasin edasi tagasi no ikka oma 12x ja siis veel kogu sussi ringiratast 4x üle. Musta lõngaga heegeldasin 8 ratast ja valgega 4 silmadeks ja 2 bemmimärkideks. Ja saigi vist kõik, ahjaa tuuleklaas, valgega 4 x edasi tagasi. Rattad, silmad, märgid siis kõikse viimasena õmmeldud peale. Valmis
pisilind @ 12:39
∴                   - Link - kommentaarid (12)
19 Jaanuar 2010

Möödunud nädalalõpu näpusoojenduse tulemus on nüüd teie ees - tuunisin natuke poja pükse

pisilind @ 14:51
∴                   - Link - kommentaarid (9)
07 Jaanuar 2010
Aasta esimeseks isetegemiseks sai üks nunnu elevant.
Võib vist kogunisti öelda, et see oli armastus esimsest silmapilgust ja mitte ainult minu jaoks, pojalegi sai ta lemmik tudikaisuloomaks.
Vant ise on pärit siit, väga lihtne tegemine.
Ja soovituseks neile, kes samuti vantsi kuduma hakkavad: vandi keha täitke enne londi kudumist nö palliks ära, muidu hiljem on londi kaudu see toppimine suht tülikas.

Uus vant on juba tegemisel...
pisilind @ 12:47
∴                   - Link - kommentaarid (12)
01 Jaanuar 2010

HEAD UUT AASTAT!pisilind @ 20:51
∴                   - Link - kommentaarid (9)