Pisilinnu pesa
23 Aprill 2012


JÄRJEHOIDJA


Järjehoidjaid pole kunagi liiast, sest vahel juhtub meil nii, et mitu raamatut on üheaegselt pooleli ja lugemises. Idee sellest blogist, aga tegin ikka omamoodi heegeldades.

Head lugemist!


pisilind @ 12:47
∴                   - Link - kommentaarid (5)
12 Aprill 2012

KARBITEGU


Õnnestus minulgi Viki juhendamisel karbi tegemist õppida. Väga mõnus ning asjalik töötuba. Üks oskus jälle juures ja ma olen väga rahul.

pisilind @ 17:55
∴                   - Link - kommentaarid (3)
06 Aprill 2012
pisilind @ 14:04
∴                   - Link - kommentaarid
01 Aprill 2012

AINULT ÜLE MINU VAIBA ...


... saab nüüd esikust edasi tuppa. Ma olen nii rahul oma uue vaibaga. Tegelikult oli plaan juba ammu, materjal sai ostetud läinud sügisel. Aga ei olnud seda õiget tunnet, nüüd sai ta siis valmis.

Tegemisest: ostsin erinevaid rohelisi trikookangaid, nii kaaluga kui meetriga. Kogustest polnud aimugi, teada ju on, et heegeldus võtab palju materjali, aga et niipalju. Mu vaip oleks võinud ju suurem olla, aga lihtsalt materjal sai otsa.
Idee ja muster ajakirjast "101 ideed" 1/2011. Ajakirjas on vaiba läbimõõduks saadud 120 cm, minul tuli 85 cm. Eks see oleneb materjalist ja heegeldaja käekirjast. Kaalusin oma vaiba ära ka 1,9 kg. Kunagi tahaksin veel ühe sarnase teha, aga kindlasti suurema, siis tean juba kangapoes arvestada.
Kaaluga ostetud kangaid lõikusin umbes 2,5 cm ribadeks, meetriga torus oleva trikoo lõikasin selle põhimõtte järgi. Tunduvalt lihtsam ja kiirem. Kõige raskem osa oligi lõikamine, heegeldamine oli lust ja lillepidu


pisilind @ 09:13
∴                   - Link - kommentaarid (21)