Üht ja teist
Üht ja teist
Koon, heegeldan ja sekka proovin uusi asju.
.: About Me :.
Age: parimad aastad
Location: Tallinn/Hiiumaa
Zodiac Sign: veevalaja
.: Likes :.
Lugemine ja käsitöö

.: Dislikes :.
virisemine
.: Links :.
TK:Rahvakalender

Garnstudio

.: Quote :.

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Detsember 2011

.: Currently :.

Reading:
Loen kõike, kuid eelistan klassikat.

Last Movie:
Pulp Fiction

Listening to:


.: Visits :.

146552

11 Detsember 2011
Õnn tuli lõpuks mu õuele. Võitsin Ossu59 tehtud köögiräti! Tegelikkuses on see rätik veel ilusam, kui pildilt välja paistab:

Suur-suur tänu Ossu59! Ja suured tänud tema mehele, kes just minu nime loosikastist välja tõmbas!


Jõuluvahetus Mustrimaailmas jõudis minu jaoks lõpule - sain ka oma kingituse üle anda. Tegin kingituse Triin112-le. Naljakas, kui jõuluvahetusega ühinesin, siis lugesin veidi foorumit ja mõtlesin, sellele Triin112-le oleks küll lihtne kinki teha, kuna ta andis oma soovidest väga selgelt märku:
Quote:

Erilisi soove mul polegi - kui pakitegijaks on pitsiheegeldaja, siis rõõmustan äärepitsiga köögirätikute üle, kui on käpikukuduja, võib mulle alati käpikud teha Õmmelda ma ise ei oska, seega õmblejapäkapikk saaks mind igati üllatada (pajalapid rõõmustaksid väga) Tikitud asjad - palun väga! Maalid nõudele - olen juba ette rõõmus Jne jne jne. Hindan VÄGA käsitööna valminud asju, mulle ei ole raske rõõmu valmistada.
Kui algul mõtlesin, et võiks midagi kududa, siis Triin112 kohta luuretööd tehes selgus, et ta on ise kõva kuduja. Seega sündis otsus, et teen siis köögirätikud. Kindel plaan oli rätikud täiesti ise teha, st et ostan riide, õmblen ääred ära ja heegeldan pitsi otsa. Minu suureks üllatuseks spetsiaalset köögirätikuriiet enam ei müüdagi! Lõpuks leidsin siiski Abakhanist sobiva riide ja sain rätid valmis teha. Nädal enne paki üleandmist tekkis mul äkki täielik paanika: köögirätid on ju nii lihtsad asjad - äkki on kingitus liiga kesine ega meeldigi Triin112-le.
Rätikud siin:

Ja siin on mõlemad otsad näha:

Lisasin pakki veel isetehtud küünla ja kanzashi lillega patsikummi ning jõulutee. Küünlaid läheb ju jõuluajal ikka vaja. Pealegi tegeleb Triin112 tantsuga, siis on ka hea juuksed vahel kinni panna. Seega võib minu paki iseloomustamiseks kasutada sõna praktilisus. Otsustasin paki Mustrimaailma jõulupeol ise üle anda. Kahjuks unustasin enne tervest pakist pildi teha. Suur ärevus hinges, läksin peole. Õnneks tundus, et Triin112 jäi pakiga rahule. Minu esimene pakivahetus jõudiski lõpule. Isetegija TKV Päkapikk jagab 300g jõulurõõmu kingitus on mul aga veel pooleli ja ise ka pole veel 300 g jõulurõõmu veel kätte saanud. Eks see jääb järgmiseks nädalaks!

Aga üht-teist olen teinud veel, mis näitamata. Ühele jõuluistumisele tuli võtta kaasa väike pakike. Otsustasin kohe, et teen väikse märkmiku kopti köites.


Minu kingi sai see inimene, kellele mõtlesin märkmikku tehes, et see märkmik sobiks just temale.

Ja täna käisin harjukatega koos tiktud kaarte tegemas. Aitäh, Snowdrop! Kaartide tikkimine oli tõesti väga tore! Täna tehtud kaardid ka, kuigi piltide kvaliteet ei ole eriti hea:


Siin on nüüd 2 kaarti veidi selgemalt, kuid värvid ei ole enam õiged:

Rahulikku jõuluootust!
Helinake posted @ 17:14 - Link - kommentaarid (4)