Üht ja teist
Üht ja teist
Koon, heegeldan ja sekka proovin uusi asju.
.: About Me :.
Age: parimad aastad
Location: Tallinn/Hiiumaa
Zodiac Sign: veevalaja
.: Likes :.
Lugemine ja käsitöö

.: Dislikes :.
virisemine
.: Links :.
TK:Rahvakalender

Garnstudio

.: Quote :.

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
November 2012

.: Currently :.

Reading:
Loen kõike, kuid eelistan klassikat.

Last Movie:
Pulp Fiction

Listening to:


.: Visits :.

140177

16 November 2012
TKV Värvipakk
Otsustasin sel aastal võtta osa värvipakivahetusest. Täiesti õigesti tegin, sest fortuuna oli mu vastu lahke mitmes mõttes. Kõigepealt sain teada, et teen paki AmiCrafterile. Kui tore! Tema tegeleb ju väikeste mänguasjade heegeldamisega, aga mulle meeldib pigem kududa. AmiCrafteri lemmikvärviks on aga roheline, mida mul millegipärast kodus eriti ei olnud. Seadsingi siis sammud Karnaluksi ja Wool&Woollenisse ning ostsin lõnga sokkide ja õlaräti jaoks.
Õlaräti tegemise mõte tuli mulle kohe, kui olin pakisaaja teada saanud. Nüüd tuli otsustada, millist salli kududa. Siis aga tegi Anna MMlastele rätikukursuse ja siis mõtlesingi, miks mitte teha rätik Tiina Seda rätti kootakse kahes osas ja pärast ühendatakse. Eriti hea on seda mustrit kasutada siis, kui lõnga on piiratud kogus, sest saab täpselt suurust reguleerida. Päris naljakas kokkusattumus on aga see, et vahepeal sain tuttavaks Konnalonniga, kes tegi sama räti oma värvipakki. Kuna lõngad ja värvid on hästi erinevad, siis on ka tulemused üsnagi erinevad. Kasutasin Knolli lõnga Coast (55% vill ja 45% puuvill) ning vardaid 3,75. Kahjuks ei oska ma aga rohelist pildistada, mistõttu õige värv pildilt välja ei tule.


Teiseks otsustasin kududa sokid Zokni. Kasutasin lõnga Austermanni Step Classic (75% vill ja 25% polüamiidi) ja vardaid 2,5. Siin siis kõige rohelisem pilt:

Kui algul arvasin, et kahest asjast piisab, siis teiste postitusi lugedes mõtlesin, et teen siiski ühe asja veel ja otsustasin käppade kasuks. Mustriks on Viinamarjaaia pitsilised randmesoojendajad, õngaks on Emmebi Superbe (100% vill) ja varras 3. Pilt on rohelisest kohe väga kaugel:

Ja siin siis terve komplekt:

Pakk sai AmiCrafterile isiklikult üle antud. Loodan, et talle meeldis.

Aga siis tuli mulle sõnum, et pakk ootab mind. Olin väga elevil, sest ei osanud midagi arvata või loota. Pakk oli formaadilt üsnagi suur ja koduteel jõudsin igasuguseid asju mõelda. Ja kodus tegin oma punase paki lahti ja see ületas kõiki mu ootusi:

Paki oli teinud mulle Evemari
Punane keraamiline vaagen, kaunistatud pitsilise mustriga! Kuidas küll Evemari teadis, et ma keraamikat armastan? Sellisest asjast ei julgenud ma isegi unistada.

Imeilus kaunistatud küünal.

Ja kaunid tikandiga vilditud kõrvarõngad.

Ja siis veel salapärane karp, millel on silt "Maiusta salaja!". Karpi veel avanud ei ole, teen seda salaja.

Olen oma paki üle väga rõõmus! Suur-suur tänu, Evemari!
Helinake posted @ 09:20 - Link - kommentaarid (2)