Üht ja teist
Üht ja teist
Koon, heegeldan ja sekka proovin uusi asju.
.: About Me :.
Age: parimad aastad
Location: Tallinn/Hiiumaa
Zodiac Sign: veevalaja
.: Likes :.
Lugemine ja käsitöö

.: Dislikes :.
virisemine
.: Links :.
TK:Rahvakalender

Garnstudio

.: Quote :.

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
August 2012

.: Currently :.

Reading:
Loen kõike, kuid eelistan klassikat.

Last Movie:
Pulp Fiction

Listening to:


.: Visits :.

146546

13 August 2012Minu olümpia jõudis ka eile kenasti lõpule!
Tahtsin koos Annaga(tuntud ka kui Kuduja) MMis kampsunit kududa, kuid alustamine venis, kuigi proovilapp oli juba tehtud. Siis aga nägin, et tuleb käsitööolümpia, mis sunniks ennast kokku võtma. Seega panin end olümpiale kirja. Kuigi kihk juba reedel alustada oli suur, siis tegelikult jõudsin alustamiseni alles esmaspäeval. Alaks olin valinud takistusjooksu, kuna mitmeid takistusi oli teel, kuid need tuli kas ületada või neist kõrvale hiilida. Suuremad takistused olid Kärdla kohvikutepäev (terve päev kohvikutes ei soosinud kudumist) ja Haapsalu I pitsipäev. Otsustasin siiski ka Haapsalu salli kudumisvõistlusest osa võtta ja minu tulemus on siin:

Nagu näete, tervet mustrit ei jõudnud ma ära kududa. Samuti oli probleemiks liiga tugev alustamine. Alles pärast ütles Helike, kes aitas mul proovilappi viimistleda, et oleks pidanud suurema vardaga silmad üles looma. Nojah, kuigi olen käinud ka Reesi Haapsalu salli kursusel, siis õige alustamine ei tulnud mul võistlusärevuses üldse meelde.
Siiski sain ühiskudumisel ka veidi oma kampsunit edasi kududa.
Veel oli takistuseks Hayley uue salli salakudumine - Romiina vihjed tulid, kuid surusin hambad risti ja jätsin need vihjed oma aega ootama.
Väiksemaid takistusi oli muidugi palju rohkem.
Kuna kampsun on kootud ülevalt alla, siis kudusin varrukad siis, kui kehaosast oli kaenla alt kootud umbes 10 cm. Varrukate kudumine oli paras poolfinaal - pingutada tuli kõvasti. Lõpuks finaal: kehaosa ringselt lõpuni kududa. Millegipärast läheb kehaosa kudumine libedamalt kui varrukate tegemine.
Ja lõpuks saigi kampsun valmis. Kuna emal on paari päeva pärast sünnipäev, siis sai ta kampsuni endale.

Maailmarekordit just ei tulnud, kuid oma tulemuse tegin ära.
Helinake posted @ 11:00 - Link - kommentaarid (3)