Üht ja teist
Üht ja teist
Koon, heegeldan ja sekka proovin uusi asju.
.: About Me :.
Age: parimad aastad
Location: Tallinn/Hiiumaa
Zodiac Sign: veevalaja
.: Likes :.
Lugemine ja käsitöö

.: Dislikes :.
virisemine
.: Links :.
TK:Rahvakalender

Garnstudio

.: Quote :.

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Veebruar 2012

.: Currently :.

Reading:
Loen kõike, kuid eelistan klassikat.

Last Movie:
Pulp Fiction

Listening to:


.: Visits :.

146512

10 Veebruar 2012


Osalesin ka teises pakivahetuses, nimelt Mustrimaailma vahetuses Kink sõbrale. Idee oli valmis juba enne loosimist: heegeldan punase südametega liniku, kuna veebruar on ka TK värvispektris punane kuu. Loosiga sain teada, et minu pakk läheb LillyS-le. Kui vahepeal oli foorumis arutelu, kas sõbrakink peab tingimata olema punane ja südametega, siis vastupidiselt paljudele teistele LillyS hõikas vahele, et tema tahab punast ja südametega. Minu muidugi itsitasin omaette - punased südamed pead sa saama.
Heegeldasi siis Irina Tammise raamatu "Minu mustrid" 9. ruuduga väikese liniku. Liniku pikkus on veidi üle poole meetri. Ja siin ta on:

Muster ka lähemalt:

Ega päris ilma viperuseta ma hakkama ei saanud. Motiivide kokkuheegeldamisel märkasin äkki, et olen ühe motiivi tagurpidi külge heegeldanud. Ega see väga näha küll polnud, kuid sellegipoolest harutasin üles ja heegeldasin uuesti. Kingituseks ju kehva asja teha ei saa.
Teiseks tegin ka kaardi, taas tikitud.

Pakki läks ka šokolaadikarp. Kuna LillyS ei ela Eestis, siis otsustasin, et ostan kindlasti Kalevi maiustusi. (Neist mul pilti ei ole.) Selline lihtne väike kink saigi, nagu vahetusprojektis oli seatud tingimuseks.
Helinake posted @ 15:52 - Link - kommentaarid (2)