Kitkemisest kudumiseni
Kitkemisest kudumiseni
Emma viida kallist aiga.
Foto NAGI's: IMG434
12 November 2014
Novembri noodid
Kui keegi küsiks, kuidas käsitööga on mul viimasel ajal lood olnud, siis vastaksin kindlasti, et kui aega on, siis teen. Ja nii ongi. Juunikuises postituses näidatud diivanikatteke, mis esialgu vaid istumise alla käis on nüüdseks täissuurusesse kasvanud. Pilti pole, kahjuks, saanud teha. Lisaks on hetkel sukad vardal, plaanis mõni mustriga müts. Tegemist jagub.
Valmis sain Dropsi lõngast torusalli, millise õpetuse eest tänan Sokikest. Meister, kelle töid olen alati imetlenud. Jõudu ja teotahet talle!
Minu sall on aga siin.
Foto NAGI's: IMG796
Foto NAGI's: IMG797

Lõng oli huvitavate värviüleminekutega sinakas-roheline, kohati kollakat sisse viskav, käele mõnus. Usun, et ka kandjale edaspidi mugav.

Peale selle panin end proovile kududes Lilly Smuuli poolt väljatöötatud kiisukäpamustrilist torusalli, muster saadav Ravelrys. Minu jaoks osutus selle salli kudumine parajaks pähkliks, kuna kid mohäär ei olnud üldse see lõng, mis mind oleks nö inspireerinud. Koopia on originaalist minu meelest üpris kaugel. Teate vast seda mister Beani filmi ja sealt seika, kus Bean läheb kunstimuuseumisse ja kogemata rikub seal vana daami portree ära. Pärast püüab muidugi parandada tehtut, kuid parandus on algsest pää-ääris kaugel. Noh! enda tööd võrdleks ka selle Beani "parandatud" maaliga. Ehh! aga siin see on.
Foto NAGI's: IMG801
Ent pole halba ilma heata ja head halvata. On vähemalt keegi, kes "teost" hindab

Foto NAGI's: IMG814

Uute uudisteni, head inimesed !

pikkpats posted @ 20:49 - Link - kommentaarid (2)
043226 visitors