Jõhvika IT blog

Jõhvika IT blogi
See olen mina

Vanus: 30
Elukoht: Tallinn
Tähtkuju: Lõvi

Lemmik tegevused

Täesti ebaoriginaalsed huvid...
Arhiiv
Viimased postitused
November 2010


Külastajad
072739
Jõhvikas armastab käsitööd, peale perekonna muidugi...

29 November 2010
Selle aasta tegemised
Vaadates eelmise postituse kuupäeva on selge, et siia blogisse ma liiga tihti ei jõua. Pean ausalt tunnistama, et päris käsitööta ei ole ma kindlasti olnud. Näiteks Mardilaadal käisin polümeersavi õpitubasid tegemas (vaata, mis näiteks Marmelaad selle kohta kirjutas, või Mareli).
Kunagi ei või teada, millal ma siia jälle postitust tegema jõuan. Parem on kohe selgelt välja öelda, et e-poodi mul ei ole, kuid ehete jaole saate paremini ligi, kui vaatate minu Pärliblogisse (parliblogi.blogspot.com). Seal kohe kirjas, mis tegema peab, et mingit ilusat asja endale saada.
Pilte võin pisut näidata:


Ilusaks lõpetuseks imearmsad siidiroosid. Ise mõtlesin välja, kuidas kõik 24 kihti siidiringi lopsaka roosi tekitaksid. Kasutatav prossina:


No ei, lõpetuseks mul oli ju soov rääkida oma töötubadest, mille ma Saksamaal läbi viisin. Ausõna esimest korda aksessuaaride valmistamise töötuba, suuremale rahvahulgale traadiväänamist ja päris esimest korda inglise keeles. Ok, naistega käevõrusid, kõrvarõngaid ja sõrmuseid on ikka tehtud, kuid mida meestele pakkuda. Pean tunnistama, et mehed olid traadiväänamisest vägagi huvitatud, kuid mul oli neile pakkuda võimalust teha ka mansetinööpe. See oli edukas projekt. Vaadake piltidelt ise! Tegelikult kutsusime selle üritusega Saksa reisikorraldajaid ja ajakirjanikke Eestit külastama ning Kultuuripealinna Tallinn 2011 sündmustest osa saama.

Ilusat lumist novembrilõppu!
Jõhvikas 12:57 - Link - kommentaarid (3)